2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 20 сәуірдегі № 109 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 3 мамырда № 5824 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 7 қыркүйектегі № 197 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 07.09.2017 № 197 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Сырдария ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Сырдария ауданы бойынша 2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. "Сырдария аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Сырдария ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ғ. Қазантаев
Сырдария ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 21 сәуірдегі
№ 109 қаулысына қосымша
Сырдария ауданы бойынша 2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдар
ының әкімшілік аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі ұйымдарда қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері
Бала бақша
Мектеп жанын
дағы толық күндік шағын-орталықтар
Мектеп жанын
дағы жарты күндік шағын- орталықтар
Дербес толық күндік шағын-орталық
тар
Дербес жарты күндік шағын- орталықтар
Бала бақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын-орталықтар
Мектеп жанындағы жарты күндік шағын-орталықтар
Дербес толық күндік шағын-орталық
тар
Дербес жарты күндік шағын-орталықтар
1
Сырдария ауданы

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год
Постановление Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 20 апреля 2017 года № 109. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 3 мая 2017 года № 5824. Утратило силу постановлением Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 7 сентября 2017 года № 197
Сноска. Утратило силу постановлением Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 07.09.2017 № 197 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Сырдарьинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы по Сырдарьинскому району на 2017 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальное государственное учреждение "Сырдарьинский районный отдел образования" в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Сырдарьинского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Казантаев Г.
Приложение к постановлению
акимата Сырдарьинского района
от 21 апреля 2017 года № 109
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы по Сырдарьинскому району на 2017 год
Административно-территориальное расположение организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Мини-центр с неполным днем пребывания при школе
Мини- центр с полным днем пребыва
ния самостоятельный
Мини-центр с неполным днем пребыва
ния самостоят ельный
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребыва
ния при школе
Мини-центр с неполным днем пребыва
ния при школе
Мини- центр с полным днем пребыва
ния самостоятельный
Мини-центр с неполным днем пребывания самостоят
ельный
1
Сырдаринский район