Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 22 мамырдағы № 132 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 7 маусымда № 5872 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 16 сәуірдегі № 119 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 16.04.2018 № 119 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов
Постановление Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 22 мая 2017 года № 132. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 7 июня 2017 года № 5872. Утратило силу постановлением Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 16 апреля 2018 года № 119
Сноска. Утратило силу постановлением Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 16.04.2018 № 119 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).

"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 6) тармақшасына сәйкес Сырдария ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарына квоталары белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Сырдария ауданы әкiмiнiң орынбасарына жүктелсiн.

В соответствии с подпунктом 6) статьи 9 Закона Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Сырдарьинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоты рабочих мест для инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест, без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Сырдарьинского района.

3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ғ. Қазантаев
Сырдария ауданы әкімдігінің
2017 жылғы "22" мамырдағы
№ 132 қаулысына қосымша
Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарына квоталар
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 04.08.2017 № 175 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның көлемі (%) жұмыскерлердің тізімдік санынан
Мүгедектер үшін жұмыс орындарының саны (адам)
1
Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Амбулаториялық – емханалық қызметі бар Сырдария аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Казантаев Г.
Приложение
к постановлению акимата
Сырдарьинского района
от "22" мая 2017 года № 132
Квоты рабочих мест для инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест, без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда
Сноска. Приложение – в редакции постановления Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 04.08.2017 № 175 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты
от списочной численности работников (%)
Количество рабочих мест для инвалидов
(человек)
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Сырдарьинская центральная районная больница с амбулаторно - поликлинической услугой" управления здравоохранения Кызылординской области