"Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Сырдария ауданы әкімінің 2017 жылғы 17 шілдедегі №8 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімінің 2017 жылғы 4 қыркүйектегі № 11 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 7 қыркүйекте № 5955 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Сырдария ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Сырдария ауданы әкімінің 2017 жылғы 17 шілдедегі № 8 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №5903 болып тіркелген, 2017 жылы 20 шілдеде Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ғ. Қазантаев

О признании утратившим силу решения акима Сырдарьинского района от 17 июля 2017 года №8 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера"
Решение акима Сырдарьинского района Кызылординской области от 4 сентября 2017 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 7 сентября 2017 года № 5955
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" аким Сырдарьинского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Сырдарьинского района "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера" от 17 июля 2017 года № 8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5903, опубликовано 20 июля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Казантаев Г.