"Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №7/12 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 7 сәуірдегі № 9/4 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 сәуірде № 5798 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 46-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5-тармағына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шиелі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" № 7/12 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5691 тіркелген, 2017 жылдың 14 қаңтарында № 4 (8457) "Өскен өңір" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы хатшысы
Н. Көпенов Ә. Оразбекұлы

О признании утратившим силу решения Шиелийского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №7/12 "Об утверждении правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 07 апреля 2017 года № 9/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 21 апреля 2017 года № 5798. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казакстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном гасударственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Шиелийского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 7/12 "Об утверждении правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5691, опубликовано в газете "Өскен өңір" №4 (8457) от 14 января 2017 года).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата районного маслихата
Н. Копенов А. Оразбекулы