2017 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау нормативтері мен көлемдерін бекіту туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 12 қыркүйектегі № 211 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 қыркүйекте № 3433 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" заңдарына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2017 жылғы 27 қаңтардағы № 30 "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14813 болып тіркелген) сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар бекітілсін:
Осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес мал шаруашылығы салалары бойынша ауыл шаруашылығы жануарларының азығына кеткен шығындар құнының 50 %-ға дейінгі мөлшерін өтеуге арналған субсидиялар нормативтері;
осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес ауыл шаруашылығы жануарларының азығына кеткен шығындар құнының 50 %-ға дейінгі мөлшерін өтеуге арналған субсидиялау бағыты бойынша ауыл шаруашылығы тауар өндірушілеріне қойылатын өлшемдер мен талаптар;
осы қаулының 3 қосымшасына сәйкес асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар нормативтері мен көлемдері.
2. "Маңғыстау облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (С.Б. Берішбаев) осы қаулының Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналасуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Б.Қ. Жүсіповке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді.
Облыс әкімі Е. Тоғжанов
"Маңғыстау облысының
ауыл шаруашылығы басқармасы"
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
С.Б. Берішбаев
"12" 09 2017 жыл
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2017 жылғы "12" 09
№ 211 қаулысына
1 қосымша
Мал шаруашылығы салалары бойынша ауыл шаруашылығы жануарларының азығына кеткен шығындар құнының 50 %-ға дейінгі мөлшерін өтеуге арналған субсидиялар нормативтері
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
1 бірлікке арналған субсидиялар нормативтері, теңге
1
Қой шаруашылығы
бас

Об утверждении нормативов и объемов субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства на 2017 год
Постановление акимата Мангистауской области от 12 сентября 2017 года № 211. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 27 сентября 2017 года № 3433
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 января 2017 года № 30 "Об утверждении Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 14813) акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить следующие:
нормативы субсидий на удешевление до 50% стоимости затрат на корма сельскохозяйственных животных по отраслям животноводства согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
критерии и требования к сельскохозяйственным товаропроизводителям по направлению субсидирования на удешевление до 50% стоимости затрат на корма сельскохозяйственных животных согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
нормативы и объемы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Мангистауской области" (С.Б. Беришбаев) обеспечить официальное опубликование данного постановления в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации, размещение на интернет-ресурсе акимата Мангистауской области.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Жусупова Б.К.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Е. Тугжанов
Исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения "Управление сельского
хозяйства Мангистауской области"
С.Б. Беришбаев
"12" 09 2017 года
Приложение 1
к постановлению акимата
Мангистауской области
от "12" 09 2017 года № 211
Нормативы субсидий на удешевление до 50% стоимости затрат на корма сельскохозяйственных животных по отраслям животноводства
Направление субсидирования
Единица измерения
Нормативы субсидий на 1 единицу, тенге
1
Овцеводство
голов

1500
2
Жылқы шаруашылығы
бас
1870
3
Түйе шаруашылығы
бас
1600
4
Жұмыртқалы құс шаруашылығы
бас
300
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2017 жылғы "12" 09
№ 211 қаулысына
2 қосымша
Ауыл шаруашылығы жануарларының азығына кеткен шығындар құнының 50 %-ға дейінгі мөлшерін өтеуге арналған субсидиялау бағыты бойынша ауыл шаруашылығы тауар өндірушілеріне қойылатын өлшемдер мен талаптар
Субсидиялау бағыты
Өлшемдер мен талаптар
1
Ауыл шаруашылығы жануарларының азығына кеткен шығындар құнының 50 %-ға дейінгі мөлшерін өтеу
Аналық мал басының болуы
Барлық малдарда бірдейлендіру нөмірлерінің және олардың ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі деректер базасында тіркелуінің болуы
Ветеринариялық, ветеринариялық-санитариялық іс-шараларды ұйымдастыру және жүзеге асыру, зоотехникалық есепті жүргізу
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2017 жылғы "12" 09
№ 211 қаулысына
3 қосымша
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар нормативтері мен көлемдері
Субсидиялау бағыты
1 бірлікке арналған субсидиялар нормативтері, теңге
Субсидияланатын көлем, бас/
килограмм
Субсидия сомасы,
мың теңге
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамыту
1
Қой шаруашылығында селекциялық және асыл тұқымдық жұмыстарды жүргізу:
асыл тұқымдық зауыттар мен шаруашылықтардағы асыл тұқымды қойлардың аналық басы

1500
2
Коневодство
голов
1870
3
Верблюдоводство
голов
1600
4
Яичное птицеводство
голов
300
Приложение 2
к постановлению акимата
Мангистауской области
от "12" 09 2017 года № 211
Критерии и требования к сельскохозяйственным товаропроизводителям по направлению субсидирования на удешевление до 50% стоимости затрат на корма сельскохозяйственных животных
Направление субсидирования
Критерии и требования
1
Удешевление до 50% стоимости затрат на корма сельскохозяйственных животных
Наличие маточного поголовья
Наличие идентификационных номеров у всех животных и их регистрация в базе данных по идентификации сельскохозяйственных животных
Организация и осуществление ветеринарных, ветеринарно-санитарных мероприятий, ведение зоотехнического учета
Приложение 3
к постановлению акимата
Мангистауской области
от "12" 09 2017 года № 211
нормативы и объемы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства
Направление субсидирования
Нормативы субсидий
на 1 единицу, тенге
Субсидируемый объем, голов/килограмм
Сумма субсидий, тысяч тенге
Развитие племенного животноводства
1
Ведение селекционной и племенной работы в овцеводстве:
маточное поголовье племенных овец в племенных заводах и хозяйствах