Қалалық мәслихаттың 2016 жылғы 9 желтоқсандағы №6/73 "Ақтау қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің мемлекеттік қызметшілеріне қызметтік куәлігін беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 16 наурыздағы № 7/95 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 25 сәуірде № 3342 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 15 маусымдағы № 32/372 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 15.06.2020 № 32/372 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес, сондай-ақ Маңғыстау облысының әділет департаментінің 2017 жылғы 7 ақпандағы №10-11-871 хатын орындау мақсатында Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қалалық мәслихаттың 2016 жылғы 9 желтоқсандағы №6/73 "Ақтау қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің мемлекеттік қызметшілеріне қызметтік куәлігін беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3258 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 26 қаңтарда жарияланған) келесідей толықтыру енгізілсін:
"Ақтау қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің мемлекеттік қызметшілеріне қызметтік куәлігін беру қағидаларының қосымшасында:
ескертпе келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"А.Т.Ә. − аты, тегі, әкесінің аты.".
2. "Ақтау қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы − Д.Телегенова) осы шешімнің Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтау қалалық мәслихатының әлеуметтік мәселелер және заңдылық пен құқық тәртібі мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Ы. Көшербай) жүктелсін.
4. Осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ш.Гусейнов
Қалалық мәслихат хатшысы М.Молдағұлов

О внесении дополнения в решение городского маслихата от 9 декабря 2016 года №6/73 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственным служащим государственного учреждения "Аппарат Актауского городского маслихата" и его описания"
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 16 марта 2017 года № 7/95. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 25 апреля 2017 года № 3342. Утратило силу решением Актауского городского маслихата Мангистауской области от 15 июня 2020 года № 32/372
Сноска. Утратило силу решением Актауского городского маслихата Мангистауской области от 15.06.2020 № 32/372(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", а также во исполнение письма Департамента юстиции Мангистауской области от 7 февраля 2017 года № 10-11-871, Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 9 декабря 2016 года №6/73 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственным служащим государственного учреждения "Аппарат Актауского городского маслихата" и его описания" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3258, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 26 января 2017 года) следующее дополнение:
в приложении к Правилам выдачи служебного удостоверения государственным служащим государственного учреждения "Аппарат Актауского городского маслихата":
примечание дополнить строкой следующего содержания:
"Ф.И.О. − фамилия, имя, отчество.".
2. Государственному учреждению "Аппарат Актауского городского маслихата" (руководитель аппарата − Д.Телегенова) после государственной регистрации настоящего решения в департаменте юстиции Мангистауской области обеспечить его официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актауского городского маслихата по социальным вопросам и вопросам законности и правопорядка (Ы. Кошербай).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в департаменте юстиции Мангистауской области и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Ш.Гусейнов
Секретарь городского маслихата М.Молдагулов