Кандидаттарға сайлаушылармен (таңдаушылармен) кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар беру туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 17 мамырдағы № 95 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 маусымда № 3378 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 30 шілдедегі № 270 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 30.07.2021 № 270 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 36-1 бабына сәйкес Бейнеу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда- Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 12.02.2018 № 51 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес кандидаттарға сайлаушылармен (таңдаушылармен) кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар берілсін.
2. Ауылдар, ауылдық округтер әкімдері барлық кандидаттар үшін бірдей және тең шарттық негізде үй-жайлар беруді қамтамасыз етсін.
3. Бейнеу ауданының әкімдігінің 2013 жылғы 24 маусымдағы № 60 "Ауыл, селолар, селолық округтер әкімдігіне кандидаттарға сайлау алдындағы жиналыстарды және таңдаушылармен кездесулерді өткізу үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар тізбесін бекіту туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2259 болып тіркелген, 2013 жылғы 6 шілдедегі "Рауан" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. "Бейнеу ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (Ү.Әмірханова) осы қаулының Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, аудан әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалысын бақылау Бейнеу ауданы әкімінің орынбасары К.Машырықовқа жүктелсін.
6. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы К.Машырықов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бейнеу аудандық сайлау комиссиясының төрайымы
Аймағамбет Күләнда

О предоставлении помещений кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями (выборщиками)
Постановление акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 17 мая 2017 года № 95. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 20 июня 2017 года № 3378. Утратило силу постановлением акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 30 июля 2021 года № 270
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 30.07.2021 № 270 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", со статьей 36-1 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Бейнеуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Вступительная часть - в редакции постановления акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 12.02.2018 № 27(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Предоставить помещений кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями (выборщиками), согласно приложению к настоящему постановлению
2. Акимам сел, сельских округов обеспечить предоставление помещений на единых и равных договорных условиях для всех кандидатов.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Бейнеуского района от 24 июня 2013 года № 60 "Об утверждении списка помещений, предоставляемых кандидатам в акимы сел, сельских округов на договорной основе для проведения предвыборных собраний и встреч с выборщиками" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2259, опубликовано в газете "Рауан" от 6 июля 2013 года).
4. Государственному учреждению "Аппарат акима Бейнеуского района" (У.Амирханова) обеспечить официальное опубликование настоящего постановления в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации, размещение на интернет-ресурсе акимата района.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Бейнеуского района К.Машырыкова.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района К.Машырыков
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Бейнеуской районной
избирательной комиссии
Аймагамбет Куланда

" 17 " 05 2017 жыл
Бейнеу ауданының әкімдігінің
2017 жылғы 17 мамырдағы
№ 95 қаулысына қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен (таңдаушылармен) кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар
Ақжігіт ауылы
-
Бейнеу аудандық әкімдігінің "Бейнеумәдениет" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының мәдениет үйі
Бейнеу ауылы
-
Бейнеу аудандық әкімдігінің
"Бейнеумәдениет" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Абыл атындағы мәдениет үйі, "Бейнеу ауданының әкімдігінің "Бейнеу аудандық білім беруді үйлестіру орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ұстаздар үйі
Боранқұл ауылы
-
Бейнеу аудандық әкімдігінің
"Бейнеумәдениет" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының мәдениет үйі
Есет ауылы
-
Бейнеу аудандық әкімдігінің
"Бейнеумәдениет" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының клубы
Ноғайты ауылы
-
Бейнеу аудандық әкімдігінің
"Бейнеумәдениет" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының клубы
Сам ауылдық округі
-
Бейнеу аудандық әкімдігінің
"Бейнеумәдениет" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының клубы
Сарға ауылы
-
Бейнеу аудандық әкімдігінің
"Бейнеумәдениет" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының мәдениет үйі
Сыңғырлау ауылы
-
Бейнеу аудандық әкімдігінің
"Бейнеумәдениет" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының клубы
Тәжен ауылы
-
"Тәжен ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратының акт залы
Төлеп ауылы
-
Бейнеу аудандық әкімдігінің
"Бейнеумәдениет" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының клубы
Тұрыш ауылы
-
Бейнеу аудандық әкімдігінің
"Бейнеумәдениет" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының клубы

" 17 "05 2017 год
Приложение к постановлению
акимата Бейнеуского района
от 17 мая 2017 года
№ 95
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями (выборщиками)
Село Акжигит
-
дом культуры государственного
коммунального казенного предприятия "Бейнеумәдениет" акимата Бейнеуского района
Село Бейнеу
-
дом культуры имени Абыла
государственного коммунального казенного предприятия "Бейнеумәдениет" акимата Бейнеуского района, дом учителей коммунального государственного учреждения "Бейнеуский районный координационный центр образования" акимата Бейнеуского района"
Село Боранкул
-
дом культуры государственного
коммунального казенного предприятия "Бейнеумәдениет" акимата Бейнеуского района
Село Есет
-
клуб государственного
коммунального казенного предприятия "Бейнеумәдениет" акимата Бейнеуского района
Село Ногайты
-
клуб государственного
коммунального казенного предприятия "Бейнеумәдениет" акимата Бейнеуского района
Самский сельский округ
-
клуб государственного
коммунального казенного предприятия "Бейнеумәдениет" акимата Бейнеуского района
Село Сарга
-
дом культуры государственного
коммунального казенного предприятия "Бейнеумәдениет" акимата Бейнеуского района
Село Сынгырлау
-
клуб государственного
коммунального казенного предприятия "Бейнеумәдениет" акимата Бейнеуского района
Село Тажен
-
актовый зал здания
государственного учреждения "Аппарат акима села Тажен"
Село Толеп
-
клуб государственного
коммунального казенного предприятия "Бейнеумәдениет" акимата Бейнеуского района
Село Турыш
-
клуб государственного
коммунального казенного предприятия "Бейнеумәдениет" акимата Бейнеуского района