Бейнеу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 7 наурыздағы № 10/86 "Бейнеу аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 5 шілдедегі № 14/116 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 8 тамызда № 3396 болып тіркелді. Күші жойылды- Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 16 наурыздағы № 21/172 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 16.03.2018 № 21/172 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" және 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бейнеу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 7 наурыздағы №10/86 "Бейнеу аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3327 болып тіркелген, 2017 жылғы 13 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерді электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің орыс тіліндегі 2 тармағына өзгеріс енгізілді, мемлекеттік тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын;
көрсетілген шешіммен бекітілген "Бейнеу аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесінде:
34 тармақта:
3) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"3) осы Әдістемеге 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша Комиссия отырысы хаттамасының жобасын тапсырады.".
2. "Бейнеу аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Б.Түйешиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

О внесении изменения в решение Бейнеуского районного маслихата от 7 марта 2017 года № 10/86 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Бейнеуского районного маслихата"
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 5 июля 2017 года № 14/116. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 8 августа 2017 года № 3396. Утратило силу решением Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 16 марта 2018 года № 21/172
Сноска. Утратило силу решением Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 16.03.2018 № 21/172 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года "О государственной службе Республики Казахстан" и от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бейнеуского районного маслихата от 7 марта 2017 года №10/86 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Бейнеуского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3327, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 13 апреля 2017 года) следующее изменение:
пункт 2 изложить в новой редакции текст на государственном языке не изменяется;
"2. Признать утратившим силу решение Бейнеуского районного маслихата от 23 июня 2016 года №3/28 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Бейнеуского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3111, опубликовано в информационно – правовой системе "Әділет" от 10 августа 2016 года).";
В методике оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Бейнеуского районного маслихата" утвержденной указанным решением:";
в пункте 34:
подпункт 3) решения на государственном языке внесены изменения, текст на русском языке не изменяется.
2. Государственному учреждению "Аппарат Бейнеуского районного маслихата" (руководитель аппарата Б.Туйешиев.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Бейнеу аудандық мәслихаты аппаратының басшысына (Б.Түйешиев) жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т.Жақсылықова
Аудандық мәслихат хатшысы А.Ұлұқбанов

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Бейнеуского районного маслихата (Б.Туйешиев).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального обпуликования.
Председатель сессии Т.Жаксылыкова
Секретарь районного маслихата А.Улукбанов