2018- 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 15/131 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 қаңтарда № 3505 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 15/173 "2018 - 2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3497 болып тіркелген) сәйкес, Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018 - 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 605 853,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 058 339,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 249,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 106 493,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 428 772,0 мың теңге;
2) шығындар – 5 638 906,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 20 578,7 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 40 317,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 19 738,3 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) –53631,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 53631,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 40 317,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 19 738,3 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 33 052,6 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда – Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 26.12.2018 № 27/218 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018 жылға салықтық түсімдер бойынша аудандық бюджетке кірістерді
бөлу нормативтері келесідей мөлшерлерде белгіленгені ескерілсін:
1) төлем көзінен ұсталатын кірістен алынатын жеке табыс салығы – 57,8 пайыз;
2) төлем көзінен ұсталмайтын кірістен алынатын жеке табыс салығы – 0 пайыз;
3) шетел азаматтарының кірістерінен төлем көзінен ұсталмайтын жеке табыс салығы – 0 пайыз;
4) әлеуметтік салық – 57,9 пайыз.
3. Аудан әкімдігінің резерві 15 000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.

О районном бюджете на 2018 - 2020 годы
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 27 декабря 2017 года № 15/131. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 10 января 2018 года № 3505.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии c Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мангистауского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 15/173 "Об областном бюджете на 2018 - 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3497), Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2018 - 2020 годы согласно приложению, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
доходы – 5 605 853,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 058 339,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 249,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 106 493,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 428 772,0 тысяч тенге;
2) затраты - 5 638 906,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 20 578,7 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 40 317,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 19 738,3 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 53 631,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) - 53 631,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 40 317,0 тысяч тенге;
погашение займов - 19 378,3 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 33 052,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 26.12.2018 № 27/218 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Учесть, что нормативы распределения доходов в районный бюджет по налоговым поступлениям на 2018 год установлены в следующих размерах:
1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 57,8 процентов;
2) индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты – 0 процентов;
3) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты – 0 процентов;
4) социальный налог – 57,9 процентов.
3. Утвердить резерв акимата района в сумме 15 000,0 тысяч тенге.

4. 2018 жылы республикалық, облыстық бюджеттерден және ұлттық қордан аудандық бюджетке ағымдағы нысаналы трансферттер, нысаналы даму трансферттері мен бюджеттік кредиттер бөлінгендігі ескерілсін. Олардың қолдану тәртібі аудан әкімдігінің қаулысына сәйкес анықталады.
5. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 139 бабының 9 тармағына сәйкес, азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға бюджет қаражаты есебiнен қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда кемiнде жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгіленсін.
6. Қалалардың әкімшілік бағыныстағы аумақтарында орналаспаған ауылдық елдi мекендерде тұратын және жұмыс істейтiн мемлекеттiк денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алуға бюджет қаражаты есебінен 12 100 теңге мөлшерінде бір жолғы әлеуметтік көмек берілсін.
7. 4 қосымшаға сәйкес 2018 жылға арналған әрбір қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, ауылдық округтің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.
8. 5 қосымшаға сәйкес аудандық бюджетті атқару барысында секвестрге жатпайтын 2018 жылға арналған бюджеттік бағдарламалар тізбесі бекітілсін.
9. "Түпқараған аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы А.Ізбен) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
10. Осы шешімнің орындалуын бақылау Түпқараған аудандық мәслихатының бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (комиссия төрағасы Озгамбаев К.) жүктелсін.
11. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы К.Озгамбаев
Аудандық мәслихат хатшысы А.Досанова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Түпқараған аудандық экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Ж.Төлеген
27 желтоқсан 2017 жыл
Түпқараған аудандық мәслихатының
2017 жылғы 27 желтоқсандағы

4. Учесть, что в 2018 году из республиканского, областного бюджетов и национального фонда в районный бюджет были выделены текущие целевые трансферты, целевые трансферты на развитие и бюджетные кредиты. Порядок их использования определяется в соответствии с постановлением акимата района.
5. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, за счет бюджетных средств повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
6. Предоставить единовременную социальную помощь за счет средств бюджета в размере 12 100 тенге на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах, не находящихся на территории административной подчиненности городов.
7. Утвердить перечень бюджетных программ каждого района в городе, города районного значения, села, сельского округа на 2018 год согласно приложению 4.
8. Утвердить перечень бюджетных программ на 2018 год, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета, согласно приложению 5.
9. Государственному учреждению "Аппарат Тупкараганского районного маслихата" (руководитель аппарата Ізбен А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Тупкараганского районного маслихата по вопросам бюджета (председатель комиссии К.Озгамбаев).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии К.Озгамбаев
Секретарь районного маслихата А.Досанова
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Тупкараганский
районный отдел экономики
и финансов"
Ж.Төлеген
27 декабря 2017 года
Приложение 1
к решению Тупкараганского

2. ШЫҒЫНДАР
5 638 906,2
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
374 931,9
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
23 239,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметiн қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
23 239,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты
124 615,3
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің қызметiн қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123 649,9
009
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
965,4
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
24 312,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
24 312,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) экономика және қаржы бөлімі
724,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
724,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
77 632,1
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
73 893,1
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 739,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) экономика және қаржы бөлімі
44 830,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 818,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 012,0
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
29 375,0
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 375,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
19 978,5
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 978,5
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
30 226,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 226,0
02
Қорғаныс
9 826,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты
9 826,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар

2. ЗАТРАТЫ
5 638 906,2
01
Государственные услуги общего характера
374 931,9
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
23 239,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
23 239,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
124 615,3
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
123 649,9
009
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
965,4
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
24 312,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
24 312,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
724,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
724,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
77 632,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
73 893,1
013
Капитальные расходы государственного органа
3 739,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
44 830,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
43 818,0
015
Капитальные расходы государственного органа
1 012,0
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
29 375,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений,  архитектуры и градостроительства на местном уровне
29 375,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
19 978,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
19 978,5
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
30 226,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
30 226,0
02
Оборона
9 826,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
9 826,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности

990,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
990,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
205 547,0
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
20 199,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
14 371,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
200,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 299,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
131 877,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
1 535,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
11 169,0
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 107,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
22 790,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
323,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
323,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
563 321,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
20 000,0
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
20 000,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
520 637,9
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
2 500,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
129 717,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
388 420,9
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
22 684,0
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
17 000,0
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
4 684,0
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
1 000,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
191 445,2
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
13 500,0
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
13 500,0
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі

990,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
990,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
205 547,0
004
Программа занятости
20 199,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение  топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
14 371,0
007
Оказание жилищной помощи
200,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 299,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
131 877,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1 535,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
11 169,0
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 107,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
22 790,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
323,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
323,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
563 321,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
20 000,0
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
20 000,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
520 637,9
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
2 500,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
129 717,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
388 420,9
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
22 684,0
008
Освещение улиц в населенных пунктах
17 000,0
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
4 684,0
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
1 000,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
191 445,2
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
13 500,0
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
13 500,0
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)

001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 280,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) экономика және қаржы бөлімі
33 280,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 280,0
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
18 528,0
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 528,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
15 986,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 986,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
22 126,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 126,0
2
Қорғаныс
10 086,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты
10 086,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
10 086,0
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот,қылмыстық атқару қызметі
9 860,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9 860,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
9 860,0
4
Бiлiм беру
3 018 225,0
123
Қызылөзен ауылы әкімінің аппараты
31 200,0
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
31 200,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
203 152,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
122 852,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
80 300,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 514 379,0
003
Жалпы бiлiм беру
2 329 379,0
006
Балаларға қосымша білім беру
185 000,0
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
94 964,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
94 964,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
174 530,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
23 280,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
33 280,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
33 280,0
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
18 528,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
18 528,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
15 986,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
15 986,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
22 126,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
22 126,0
2
Оборона
10 086,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
10 086,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
10 086,0
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
9 860,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9 860,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
9 860,0
4
Образование
3 018 225,0
123
Аппарат акима села Кызылозен
31 200,0
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
31 200,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
203 152,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
122 852,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
80 300,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 514 379,0
003
Общеобразовательное обучение
2 329 379,0
006
Дополнительное образование для детей
185 000,0
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
94 964,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
94 964,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
174 530,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования

22 597,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар, оқу-әдiстемелiк кешендер сатып алу және жеткізу
133 004,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
6 114,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
3 741,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
9 074,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
184 537,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6 195,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
6 195,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
3 641,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3 641,0
123
Қызылөзен ауылы әкімінің аппараты
960,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
960,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
173 741,0
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
23 480,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7 768,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 559,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
100 686,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
1 400,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
15 801,0
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 547,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
20 500,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 389 659,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
220 928,0
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
220 928,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 133 029,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 254 720,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту

22 597,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
133 004,0
007
Проведение школьных олимпиад и внешкольных мероприятий районного (городского) масштаба
6 114,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
3 741,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
9 074,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
184 537,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
6 195,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
6 195,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
3 641,0
010
Государственная адресная социальная помощь
3 641,0
123
Аппарат акима села Кызылозен
960,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
960,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
173 741,0
004
Программа занятости
23 480,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7 768,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 559,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
100 686,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1 400,0
050
Реализация Плана мерорприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
15 801,0
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 547,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
20 500,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 389 659,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
220 928,0
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
220 928,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 133 029,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 254 720,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах