Түпқараған аудандық мәслихатының 2014 жылғы 5 наурыздағы № 19/129 "Алтыншы сайланған Түпқараған аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2017 жылғы 30 желтоқсандағы № 16/134 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 қаңтарда № 3524 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 44 бабының 2 тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түпқараған аудандық мәслихатының 2014 жылғы 5 наурыздағы № 19/129 "Алтыншы сайланған Түпқараған аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2391 болып тіркелген, 2014 жылғы 17 сәуірде "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Түпқараған аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы А.Ізбен) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Түпқараған аудандық мәслихатының әлеуметтік мәселелер жөніндегі тұрақты комиссиясына (комиссия төрағасы А.Берішбаева) жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А.Набиев
Аудандық мәслихат хатшысы А.Досанова

О признании утратившим силу решения Тупкараганского районного маслихата от 5 марта 2014 года № 19/129 "Об утверждении регламента Тупкараганского районного маслихата шестого созыва"
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 30 декабря 2017 года № 16/134. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 25 января 2018 года № 3524
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 3) пункта 2 статьи 44 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Тупкараганского районного маслихата от 5 марта 2014 года № 19/129 "Об утверждении регламента Тупкараганского районного маслихата шестого созыва" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2391, опубликовано в информационно - правовой системе "Әділет" 17 апреля 2014 года).
2. Государственному учреждению "Аппарат Тупкараганского районного маслихата" (руководитель аппарата Избен А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по социальным вопросам Тупкараганского районного маслихата (председатель комиссии Беришбаева А.).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А.Набиев
Секретарь районного маслихата А.Досанова