Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 22 ақпандағы №35-қ "2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 21 қыркүйектегі № 187-қ қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 2 қазанда № 3435 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Мунайлинского района от 22 февраля 2017 года №35-қ "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год"
Постановление акимата Мунайлинского района Мангистауской области от 21 сентября 2017 года № 187-қ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 2 октября 2017 года № 3435
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңдарына сәйкес, Мұнайлы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 22 ақпанындағы № 35-қ "2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3298 болып тіркелген, 2017 жылғы 31 наурыздағы №22-23) "Мұнайлы" газетінде жарияланған) келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы және 1 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакциядағы жазылсын:
"2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы;

В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Мунайлинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мунайлинского района от 22 февраля 2017 года №35-қ "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3298, опубликовано в газете "Мұнайлы" от 31 марта 2017 года №22-23) следующие изменения и дополнения:
заголовок и пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции следующего содержания:
"Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2017 год;

1. Қоса беріліп отырған 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.";
қосымшада:
тақырыбы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері";
реттік нөмірі 33 жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
33
"Тұлпар" жеке меншік балабақшасы "Жеке кәсіпкер Саурбаева Жаныл" (Саурбаева Жаныл Ахмедовна)
60

1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2017 год.";
в приложении:
заголовок изложить в новой редакции следующего содержания:
"Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2017 год";
строку, порядковый номер 33, изложить в следующей редакции:
"
33
Частный детский сад "Тұлпар" "Индивидуальный предприниматель Саурбаева Жаныл" (Саурбаева Жаныл Ахмедовна)
60

31844
11039
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлі 38, 39 және 40 жолдармен толықтырылсын:
"
38
"Мұрагер" жеке меншік балабақшасы
"Жеке кәсіпкер Ерасыл" (Конысбаева Гулжанат Утеуовна)
100
26997
11039
39
"Ақнұр" жеке меншік балабақшасы "Жеке кәсіпкер Абенова А.Ж." (Абенова Айнур Жаксыбаевна)
75
31844
11039
40
"Мыңғасыр" жеке меншік балабақшасы "Жеке кәсіпкер Суюнова А.Б." (Суюнова Айман Базаровна )
75
31844
11039
".
2. "Мұнайлы аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Е. Овезов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

31844
11039
";
дополнить строками порядковые номера 38, 39 и 40 следующего содержания:
"
38
Частный детский сад "Мұрагер" "Индивидуальный предприниматель "Ерасыл" (Конысбаева Гулжанат Утеуовна)
100
26997
11039
39
Частный детский сад "Ақнұр" "Индивидуальный предприниматель "Абенова А.Ж." (Абенова Айнур Жаксыбаевна)
75
31844
11039
40
Частный детский сад "Мыңғасыр" "Индивидуальный предприниматель Суюнова А.Б" (Суюнова Айжан Базаровна)
75
31844
11039
".
2. Государственному учреждению "Мунайлинский районный отдел образования" (Овезов Е.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б. Біләловке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Н. Тәжібаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақнұр" жеке меншік балабақшасы
"Жеке кәсіпкер Абенова А.Ж."
А.Ж.Абенова
20 қыркүйек 2017 жыл.
"КЕЛІСІЛДІ"
"Мұнайлы аудандық экономика және
қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
басшысының уақытша міндетін атқарушы
А.Көшекбаева
20 қыркүйек 2017 жыл.
"КЕЛІСІЛДІ"
"Мұнайлы аудандық білім бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Е.Овезов
20 қыркүйек 2017 жыл.
"КЕЛІСІЛДІ"
"Мұрагер" жеке меншік балабақшасы
"Жеке кәсіпкер Ерасыл"
Г.У.Конысбаева
20 қыркүйек 2017 жыл.
"КЕЛІСІЛДІ"
"Мыңғасыр" жеке меншік балабақшасы
"Жеке кәсіпкер Суюнова А.Б."
А.Б.Суюнова
20 қыркүйек 2017 жыл.
"КЕЛІСІЛДІ"
"Тұлпар" жеке меншік балабақшасы
"Жеке кәсіпкер Саурбаева Жаныл"
Ж.А.Саурбаева
20 қыркүйек 2017 жыл.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Билялова Б.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Н. Тажибаев
"СОГЛАСОВАНО"
Временно исполняющий обязанности
руководителя государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
Мунайлинского района"
Кошекбаева А.
20 сентябрь 2017 год.
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Мунайлинский районный отдел образования"
Овезов Е.
20 сентябрь 2017 год.
"СОГЛАСОВАНО"
Частный детский сад "Ақнұр"
"Индивидуальный предприниматель
"Абенова А.Ж."
Aбенова А.Ж.
20 сентябрь 2017 год.
"СОГЛАСОВАНО"
Частный детский сад "Мыңғасыр"
"Индивидуальный предприниматель
Суюнова А.Б"
Суюнова А.Б.
20 сентябрь 2017 год.
"СОГЛАСОВАНО"
Частный детский сад "Мұрагер"
"Индивидуальный предприниматель
"Ерасыл"
Конысбаева Г.Ж.
20 сентябрь 2017 год.
"СОГЛАСОВАНО"
Частный детский сад "Тұлпар"
"Индивидуальный предприниматель
Саурбаева Жаныл"
Саурбаева Ж.А.
20 сентябрь 2017 год.