2017 жылға арналған асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдерін бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 20 қаңтардағы № 24 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 31 қаңтарда № 6820 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 28 наурыздағы № 152 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 28.03.2017 № 152 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 19 қарашадағы № 3-1/600 бұйрығымен бекітіліген, Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9987 болып тіркелген) сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2017 жылға арналған асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Облыс әкімі А. Мұхамбетов
Әкімдіктің
2017 жылғы 20 қаңтардағы
№ 24 қаулысымен бекітілген
2017 жылға арналған асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды,
мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау
бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері
Субсидиялау бағытының атауы
Өлшем бірлігі
Субсидияланатын көлемі
Субсидиялар сомасы, теңге
Мал шаруашылығы
1.
Шаруа (фермерлік), жеке қосалқы шаруашылықтарда және өндірістік кооперативтерде ірі қара малдың аналық басын қолдан ұрықтандыруды ұйымдастыру
бас

Об утверждении объемов субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства на 2017 год
Постановление акимата Костанайской области от 20 января 2017 года № 24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 31 января 2017 года № 6820. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28 марта 2017 года № 152.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28.03.2017 № 152 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Правилами субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 ноября 2014 года № 3-1/600 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9987) акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые объемы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства на 2017 год.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2017 года.
Аким области А. Мухамбетов
Утверждены
постановлением акимата
от 20 января 2017 года № 24
Объемы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства на 2017 год
Наименование направления субсидирования
Единица измерения
Субсидируемый объем
Сумма субсидий, тенге
Скотоводство
1.
Организация искусственного осеменения маточного поголовья крупного рогатого скота в крестьянских (фермерских), личных подсобных хозяйствах и производственных кооперативах
голов