Әкімдіктің 2014 жылғы 8 шілдедегі № 316 "Қостанай облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 22 ақпандағы № 86 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 ақпанда № 6853 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 8 шілдедегі № 316 "Қостанай облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4928 болып тіркелген, "Қостанай таңы" газетінде 2014 жылғы 23 шілдеде жарияланған).
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Мұхамбетов

О признании утратившим силу постановления акимата от 8 июля 2014 года № 316 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление координации занятости и социальных программ акимата Костанайской области"
Постановление акимата Костанайской области от 22 февраля 2017 года № 86. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 февраля 2017 года № 6853
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Костанайской области от 8 июля 2014 года № 316 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление координации занятости и социальных программ акимата Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4928, опубликовано 23 июля 2014 года в газете "Қостанай таңы").
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Мухамбетов