2017-2018 оқу жылына арналған техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 10 наурыздағы № 120 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 12 сәуірде № 6987 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 20 қарашадағы № 578 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Қостанай облысы әкімдігінің 20.11.2017 № 578 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына, "Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қостанай облысының әкімдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2017-2018 оқу жылына арналған техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін:
1) осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын күндізгі оқу нысаны бойынша;
2) осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын күндізгі оқу нысаны бойынша;
3) осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын сырттай оқу нысаны бойынша.
2. "Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасы" және "Қостанай облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемелері бекітілген техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын тиісті оқу орындарында заңнамада белгіленген тәртіппен орналастыруды жүргізсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2017-2018 учебный год
Постановление акимата Костанайской области от 10 марта 2017 года № 120. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 апреля 2017 года № 6987. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 20 ноября 2017 года № 578
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 20.11.2017 № 578 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием
на 2017-2018 учебный год:
1) по очной форме обучения, финансируемый из местного бюджета, согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) по очной форме обучения, финансируемый из местного бюджета, согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
3) по заочной форме обучения, финансируемый из местного бюджета, согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
2. Государственным учреждениям "Управление образования акимата Костанайской области" и "Управление здравоохранения акимата Костанайской области" провести размещение утвержденного государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием в соответствующих учебных заведениях в установленном законодательством порядке.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Костанайской области по социальным вопросам.

4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Мұхамбетов
Әкімдіктің
2017 жылғы 10 наурыздағы
№ 120 қаулысына 1-қосымша
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын оқытудың күндізгі нысаны бойынша техникалық және кәсіптік білiмі бар мамандар даярлауға 2017-2018 оқу жылынан бастап оқуды бастайтын мемлекеттік білім беру тапсырысы
Ескерту. 1-қосымшаға өзгерістер енгізілді – Қостанай облысы әкімдігінің 16.06.2017 № 302 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Реті бойынша №
Мамандық
Біліктілік
Оқыту мерзімі
Саны
1 маманды оқытуға жұмсалатын шығыстардың шекті құны (мың теңге)
1
0101000 Мектепке дейінгі тәрбие және оқу
0101013 Мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешісі

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Мухамбетов
Приложение 1
к постановлению акимата
от 10 марта 2017 года № 120
Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием начинающих обучение с 2017-2018 учебного года по очной форме обучения, финансируемый из местного бюджета
Сноска. Приложение 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата Костанайской области от 16.06.2017 № 302 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Специальность
Квалификация
Срок обучения
Количество
Предельная стоимость расходов на обучение 1 специалиста (тысяч тенге)
1
0101000 Дошкольное воспитание и обучение
0101013 Воспитатель дошкольных организаций