Әкімдіктің 2015 жылғы 23 қарашадағы № 502 "Тұқым шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 10 сәуірдегі № 179 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 мамырда № 7043 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 2 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 08.01.2020 № 2 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына және "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қарашадағы № 502 "Тұқым шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6080 болып тіркелді, 2015 жылғы 28 желтоқсанда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
5-тармағының 3) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы құжаттар топтамасының толықтығын тексереді, төлем шоттарының тізілімін дайындайды, көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жібереді – 7 (жеті) жұмыс күні.
Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі – төлем шоттары тізілімінің жобасы;";
7-тармағының 3) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы құжаттар топтамасының толықтығын тексереді, төлем шоттарының тізілімін дайындайды, көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жібереді – 7 (жеті) жұмыс күні;";
9-тармақтың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) Мемлекеттік корпорацияның қызметкері өтініш толтырудың дұрыстығын және көрсетілетін қызметті алушы ұсынған құжаттар топтамасының толықтығын тексереді – 5 (бес) минут.
Көрсетілетін қызметті алушы құжаттар топтамасын толық ұсынбаған жағдайда Мемлекеттік корпорацияның қызметкері өтінімді қабылдаудан бас тартады және Стандартың 12-қосымшасына сәйкес нысан бойынша құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді – 5 (бес) минут;";
9-тармағының 4) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"4) көрсетілетін қызметті беруші төлем шоттарының тізілімін дайындайды және аумақтық қазынашылық бөлімшеге ұсынады – 7 (жеті) жұмыс күні.";
көрсетілген мемлекеттік қызмет Регламентінің қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в постановление акимата от 23 ноября 2015 года № 502 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере семеноводства"
Постановление акимата Костанайской области от 10 апреля 2017 года № 179. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 17 мая 2017 года № 7043. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 8 января 2020 года № 2
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 08.01.2020 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области от 23 ноября 2015 года № 502 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере семеноводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6080, опубликовано 28 декабря 2015 года в газете "Қостанай таңы") следующие изменения:
в регламенте государственной услуги "Субсидирование развития семеноводства", утвержденном указанным постановлением:
подпункт 3) пункта 5 изложить в следующей редакции:
"3) ответственный исполнитель услугодателя проверяет полноту пакета документов, подготавливает реестр счетов к оплате, передает руководителю услугодателя – 7 (семь) рабочих дней.
Результат процедуры (действия) – проект реестра счетов к оплате;";
подпункт 3) пункта 7 изложить в следующей редакции:
"3) ответственный исполнитель услугодателя проверяет полноту пакета документов, подготавливает реестр счетов к оплате, передает руководителю услугодателя – 7 (семь) рабочих дней;";
подпункт 1) пункта 9 изложить в следующей редакции:
"1) работник Государственной корпорации проверяет правильность заполнения заявления и полноту пакета документов, предоставленных услугополучателем – 5 (пять) минут;
В случае представления услугополучателем неполного пакета документов, работник Государственной корпорации отказывает в приеме заявки и выдает расписку об отказе в приеме документов по форме, согласно приложению 12 к Стандарту – 5 (пять) минут;";
подпункт 4) пункта 9 изложить в следующей редакции:
"4) услугодатель готовит и предоставляет в территориальное подразделение казначейства реестр счетов к оплате – 7 (семь) рабочих дней.";
приложение к указанному Регламенту государственной услуги изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қостанай облысының әкімі А. Мұхамбетов
Әкімдіктің 2017 жылы
10 сәуірдегі № 179
қаулысына қосымша
"Тұқым шаруашылығын
дамытуды субсидиялау"
мемлекеттік қызмет
регламентіне қосымша
"Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау"
мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер:

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области А. Мухамбетов
Приложение
к постановлению акимата
от 10 апреля 2017 года № 179
Приложение к Регламенту
государственной услуги
"Субсидирование развития
семеноводства"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Субсидирование развития семеноводства"
Условные обозначения: