2017 жылға арналған Қостанай облысының аудандары мен қалалары бойынша субсидиялардың көлемін белгілеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 10 сәуірдегі № 177 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 18 мамырда № 7048 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 21 қыркүйектегі № 460 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 21.09.2017 № 460 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Об установлении объемов субсидий по районам и городам Костанайской области на 2017 год
Постановление акимата Костанайской области от 10 апреля 2017 года № 177. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 18 мая 2017 года № 7048. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 21 сентября 2017 года № 460
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 21.09.2017 № 460 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрінің 2017 жылғы 27 қаңтардағы № 29 "Басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егіс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-3/177 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14780 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 января 2017 года № 29 "О внесении изменения в приказ исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-3/177 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 14780) акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. 2017 жылға арналған Қостанай облысының аудандары мен қалалары бойынша басым дақылдарды өндіру үшін және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнына субсидиялардың көлемі осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Мұхамбетов
Әкімдіктің
2017 жылғы 10 сәуірдегі
№ 177 қаулысына қосымша
2017 жылға арналған Қостанай облысының аудандары мен қалалары бойынша басым дақылдарды өндіру үшін және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялардың көлемі
Аудандар мен қалалардың атауы
Субсидиялар көлемі, теңге
1
Алтынсарин

1. Установить объемы субсидий для производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте по районам и городам Костанайской области на 2017 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Мухамбетов
Приложение
к постановлению акимата
от 10 апреля 2017 года № 177
ОбъҰмы субсидий для производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте по районам и городам Костанайской области на 2017 год
Наименование районов и городов
Объем субсидий, тенге
1
Алтынсаринский