Әкімдіктің 2016 жылғы 23 қыркүйектегі № 444 "Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесін және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литріне) арналған субсидиялардың шекті нормаларын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 17 сәуірдегі № 194 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 19 мамырда № 7053 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 8 желтоқсандағы № 626 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Қостанай облысы әкімдігінің 08.12.2017 № 626 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2017 жылғы 27 қаңтардағы № 31 "Тыңайтқыштардың құнын (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 6 сәуірдегі № 4-4/305 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14814 болып тіркелген) сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің 2016 жылғы 23 қыркүйектегі № 444 "Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесін және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литріне) арналған субсидиялардың шекті нормаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6649 болып тіркелген, 2016 жылғы 15 қазанда "Костанайские новости" газетінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырып мынадай редакцияда жазылсын:
"Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесін және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литрiне) арналған субсидиялардың нормаларын бекіту туралы";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қоса беріліп отырған субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литрiне) арналған субсидиялардың нормалары бекітілсін.";
көрсетілген қаулымен бекітілген субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литріне) арналған субсидиялардың шекті нормалары осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в постановление акимата от 23 сентября 2016 года № 444 "Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений и предельных норм субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца"
Постановление акимата Костанайской области от 17 апреля 2017 года № 194. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 19 мая 2017 года № 7053. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 8 декабря 2017 года № 626
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 08.12.2017 № 626 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 января 2017 года № 31 "О внесении изменения в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 апреля 2015 года № 4-4/305 "Об утверждении Правил субсидирования стоимости удобрений (за исключением органических)" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 14814) акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области от 23 сентября 2016 года № 444 "Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений и предельных норм субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6649, опубликовано 15 октября 2016 года в газете "Костанайские новости") следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений и норм субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить прилагаемый перечень субсидируемых видов удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений.";
перечень субсидируемых видов удобрений и предельные нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі А. Мұхамбетов
Әкімдіктің
2017 жылғы 17 сәуірдегі № 194
қаулысына қосымша
Әкімдіктің
2016 жылғы 23 қыркүйектегі
№ 444 қаулысымен бекітілген
Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литрiне) арналған субсидиялардың нормалары
Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлері
Тыңайтқышта әсер етуші заттың құрамы, %
Өлшем бірлігі
Бір бірлігіне арналған субсидиялардың нормалары, теңге
1
2
3
4
5
Азотты тыңайтқыштар
1
Аммиак селитрасы
N 34,4
тонна
34 000
Аммиак селитрасы
Б маркалы аммиак селитрасы
2
Аммоний сульфаты
N-21
тонна
25 000
Аммоний сульфаты-қосымша өнім
N-21
Кристалды аммоний сульфаты
N-21, S-24
3
Карбамид
N-46
тонна
40 500
N-41,2, K2O-5,5
N-46,2
N-46,3
N-46,6
Б маркалы, карбамид
N-46
N-46,2
4
КАС+ сұйық тыңайтқыш
N-28-34, K2O-0,052,
SO3-0,046, Fe-0,04
тонна
42 500
Сұйық азотты тыңайтқыш (КАС)
N-32
КАС-32 маркалы, сұйық азотты тыңайтқыш
N-32
Сұйық азотты тыңайтқыш (КАС)
N аммонийлік - 6,8,
N нитратный - 6,8,
N амидный - 13,5
Фосфорлы тыңайтқыштар
5
Суперфосфат
P-15
тонна

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области А. Мухамбетов
Приложение
к постановлению акимата
от 17 апреля 2017 года № 194
Утвержден
постановлением акимата
от 23 сентября 2016 года
№ 444
Перечень субсидируемых видов удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений
№ п/п
Виды субсидируемых удобрений
Содержание действующих веществ в удобрении, %
Единица измерения
Нормы субсидий на одну единицу, тенге
1
2
3
4
5
Азотные удобрения
1
Аммиачная селитра
N 34,4
тонна
34 000
Селитра аммиачная
Селитра аммиачная марки Б
2
Сульфат аммония
N-21
тонна
25 000
Сульфат аммония-побочный продукт
N-21
Сульфат аммония кристаллический
N-21, S-24
3
Карбамид
N-46
тонна
40 500
N-41,2, K2O-5,5
N-46,2
N-46,3
N-46,6
Карбамид, марки Б
N-46
N-46,2
4
Жидкое удобрение КАС+
N-28-34, K2O-0,052, SO3-0,046, Fe-0,04
тонна
42 500
Удобрение жидкое азотное (КАС)
N-32
Удобрение жидкое азотное, марка КАС-32
N-32
Удобрение жидкое азотное (КАС)
N аммонийный - 6,8,
N нитратный - 6,8,
N амидный - 13,5
Фосфорные удобрения
5
Суперфосфат
P-15
тонна