Мәслихаттың 2015 жылғы 9 ақпандағы № 291 "Тұрғын үй көмегін көрсету қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2017 жылғы 27 қаңтардағы № 104 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 16 ақпанда № 6828 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2024 жылғы 9 ақпандағы № 80 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 09.02.2024 № 80 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Тұрғын үй қатынастары туралы" 1997 жылғы 16 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 97-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 9 ақпандағы № 291 "Тұрғын үй көмегін көрсету қағидасын бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5400 тіркелген, 2015 жылғы 17 наурызда "Наш Костанай" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Тұрғын үй көмегін көрсету қағидасындағы:
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Тұрғын үй көмегі көрсетілетін қызметті алушы жүгінген ағымдағы тоқсанда тағайындалады және көрсетіледі.";
6-тармақ алынып тасталсын;
15-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"15. Коммуналдық қызметтерді тұтынатын есептегіш құралдары бар тұтынушыларға есеп айырысу үшін алынатын шығыстар өткен тоқсанның есептегіш құралдардың көрсеткіштері негізінде, бірақ есептегіш құралдары жоқ тұтынушылар үшін белгіленген коммуналдық қызметтердің шығыстары нормаларынан аспайтын нақтылы шығындармен анықталады.";
20-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"20. Тұрғын үй көмегін төлеу уәкілетті органмен қызметті алушының өтініші бойынша екінші деңгейдегі банктер немесе банктік операциялардың тиісті түрлеріне лицензиялары бар ұйымдар арқылы, қызметті алушының, қызметтерді көрсетушілердің, кондоминиум объектілерін басқару органдарының банктік шоттарына есептелінген сомаларды аудару жолымен жүзеге асырылады.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және өз әрекетін 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға таратады.
Сессия төрағасы, № 1 сайлау
округі бойынша депутаты Н. Медетов
Қостанай қалалық
мәслихатының хатшысы Б. Сандыбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қостанай қаласы әкімдігінің жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалары бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
__________________ С. Умаров
2017 жылғы 27 қаңтар
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қостанай қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
__________________ Н. Дорошок
2017 жылғы 27 қаңтар

О внесении изменений в решение маслихата от 9 февраля 2015 года № 291 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 27 января 2017 года № 104. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 16 февраля 2017 года № 6828. Утратило силу решением маслихата города Костаная Костанайской области от 9 февраля 2024 года № 80
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Костаная Костанайской области от 09.02.2024 № 80 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 9 февраля 2015 года № 291 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5400, опубликованное 17 марта 2015 года в газете "Наш Костанай") следующие изменения:
в Правилах оказания жилищной помощи, утвержденных указанным решением:
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Жилищная помощь назначается и оказывается на текущий квартал, в котором обратился услугополучатель.";
пункт 6 исключить;
пункт 15 изложить в новой редакции:
"15. Расходы, принимаемые к расчету для потребителей, имеющих приборы учета потребления коммунальных услуг, определяются по фактическим затратам за предыдущий квартал, на основании показаний приборов учета, но не более установленных норм расхода коммунальных услуг для потребителей, не имеющих прибора учета.";
пункт 20 изложить в новой редакции:
"20. Выплата жилищной помощи осуществляется уполномоченным органом по заявлению услугополучателя через банки второго уровня или организации, имеющие лицензии на соответствующие виды банковских операций, путем зачисления начисленных сумм на банковские счета услугополучателя, поставщиков услуг, органов управления объектов кондоминиума.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяет свое действие на отношения, возникшие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии, депутат
по избирательному округу № 1 Н. Медетов
Секретарь Костанайского
городского маслихата Б. Сандыбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел занятости и
социальных программ акимата города Костаная"
___________________ С. Умаров
27 января 2017 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного планирования
акимата города Костаная"
___________________ Н. Дорошок
27 января 2017 года