Мәслихаттың 2014 жылғы 9 сәуірдегі № 260 "Рудный қалалық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2017 жылғы 2 мамырдағы № 119 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 мамырда № 7045 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, 50-бабының 2-тармағына сәйкес мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 9 сәуірдегі № 260 "Рудный қалалық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4696 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 23 мамырда "Рудненский рабочий" қалалық газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның
төрағасы, қалалық
мәслихаттың хатшысы
В. Лощинин

О признании утратившим силу решения маслихата от 9 апреля 2014 года № 260 "Об утверждении Регламента Рудненского городского маслихата"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 2 мая 2017 года № 119. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 17 мая 2017 года № 7045
В соответствии со статьей 27, подпунктом 4) пункта 2 статьи 46, пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата от 9 апреля 2014 года №260 "Об утверждении Регламента Рудненского городского маслихата" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 4696, опубликованное 23 мая 2014 года в городской газете "Рудненский рабочий").
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
сессии, секретарь
городского маслихата
В. Лощинин