Мемлекеттік жалға берілетін үйлердегі коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 14 сәуірдегі № 152 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 16 мамырда № 7040 болып тіркелді
"Тұрғын үй қатынастары туралы" 1997 жылғы 16 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңы 97-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін есептеу әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Құрылыс және Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының 2011 жылғы 26 тамыздағы № 306 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7232 болып тіркелген) сәйкес Арқалық қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мемлекеттік жалға берілетін үйлердегі коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері:
1) Арқалық қаласы, Абай даңғылы № 96 үй, № 70 пәтер мекен-жайы бойынша жалпы алаңның 1 (бір) шаршы метрі үшін айына 55,75 теңге көлемінде;
2) Арқалық қаласы, Абай даңғылы № 66 үй, № 61 пәтер мекен-жайы бойынша жалпы алаңның 1 (бір) шаршы метрі үшін айына 55,81 теңге көлемінде;
3) Арқалық қаласы, Абай даңғылы № 92 үй, № 43 пәтер мекен-жайы бойынша жалпы алаңның 1 (бір) шаршы метрі үшін айына 38,34 теңге көлемінде;
4) Арқалық қаласы, Абай даңғылы № 96 үй, № 18 пәтер мекен-жайы бойынша жалпы алаңның 1 (бір) шаршы метрі үшін айына 58,06 теңге көлемінде;
5) Арқалық қаласы, Абай даңғылы № 104 үй, № 105 пәтер мекен-жайы бойынша жалпы алаңның 1 (бір) шаршы метрі үшін айына 58,72 теңге көлемінде;
6) Арқалық қаласы, Абай даңғылы № 106 үй, № 61 пәтер мекен-жайы бойынша жалпы алаңның 1 (бір) шаршы метрі үшін айына 55,24 теңге көлемінде;
7) Арқалық қаласы, Қозыбаев көшесі № 33 үй, № 8 пәтер мекен-жайы бойынша жалпы алаңның 1 (бір) шаршы метрі үшін айына 52,15 теңге көлемінде;
8) Арқалық қаласы, Ш. Жәнібек көшесі № 105 үй, № 112 пәтер мекен-жайы бойынша жалпы алаңның 1 (бір) шаршы метрі үшін айына 52,60 теңге көлемінде;
9) Арқалық қаласы, Ш. Жәнібек көшесі № 105 үй, № 28 пәтер мекен-жайы бойынша жалпы алаңның 1 (бір) шаршы метрі үшін айына 53,17 теңге көлемінде;
10) Арқалық қаласы, Ш. Жәнібек көшесі № 105 үй, № 86 пәтер мекен-жайы бойынша жалпы алаңның 1 (бір) шаршы метрі үшін айына 53,45 теңге көлемінде;
11) Арқалық қаласы, Ш. Жәнібек көшесі № 105 үй, № 47 пәтер мекен-жайы бойынша жалпы алаңның 1 (бір) шаршы метрі үшін айына 54,70 теңге көлемінде;

Об установлении размера платы за пользование жилищем из коммунального жилищного фонда в государственных арендных домах
Постановление акимата города Аркалыка Костанайской области от 14 апреля 2017 года № 152. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 16 мая 2017 года № 7040
В соответствии с пунктом 1 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 26 августа 2011 года №306 "Об утверждении Методики расчета размера платы за пользованием жилищем из государственного жилищного фонда" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №7232) акимат города Аркалыка ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить размер платы за пользование жилищем из коммунального жилищного фонда в государственных арендных домах:
1) по адресу: город Аркалык, проспект Абая, дом № 96, квартира № 70, в размере 55,75 тенге за 1 (один) квадратный метр общей площади в месяц;
2) по адресу: город Аркалык, проспект Абая, дом № 66, квартира № 61, в размере 55,81 тенге за 1 (один) квадратный метр общей площади в месяц;
3) по адресу: город Аркалык, проспект Абая, дом № 92, квартира № 43, в размере 38,34 тенге за 1 (один) квадратный метр общей площади в месяц;
4) по адресу: город Аркалык, проспект Абая, дом № 96, квартира № 18, в размере 58,06 тенге за 1 (один) квадратный метр общей площади в месяц;
5) по адресу: город Аркалык, проспект Абая, дом № 104, квартира № 105, в размере 58,72 тенге за 1 (один) квадратный метр общей площади в месяц;
6) по адресу: город Аркалык, проспект Абая, дом № 106, квартира № 61, в размере 55,24 тенге за 1 (один) квадратный метр общей площади в месяц;
7) по адресу: город Аркалык, улица Козыбаева, дом № 33, квартира № 8, в размере 52,15 тенге за 1 (один) квадратный метр общей площади в месяц;
8) по адресу: город Аркалык, улица Ш. Жанибека, дом № 105, квартира № 112, в размере 52,60 тенге за 1 (один) квадратный метр общей площади в месяц;
9) по адресу: город Аркалык, улица Ш. Жанибека, дом № 105, квартира № 28, в размере 53,17 тенге за 1 (один) квадратный метр общей площади в месяц;
10) по адресу: город Аркалык, улица Ш. Жанибека, дом № 105, квартира № 86, в размере 53,45 тенге за 1 (один) квадратный метр общей площади в месяц;
11) по адресу: город Аркалык, улица Ш. Жанибека, дом № 105, квартира № 47, в размере 54,70 тенге за 1 (один) квадратный метр общей площади в месяц;

12) Арқалық қаласы, Ш. Жәнібек көшесі № 75 үй, № 32 пәтер мекен-жайы бойынша жалпы алаңның 1 (бір) шаршы метрі үшін айына 55,34 теңге көлемінде;
13) Арқалық қаласы, Ш. Жәнібек көшесі № 93 үй, № 11 пәтер мекен-жайы бойынша жалпы алаңның 1 (бір) шаршы метрі үшін айына 65,65 теңге көлемінде;
14) Арқалық қаласы, Қаиырбеков көшесі № 54 үй, № 23 пәтер мекен-жайы бойынша жалпы алаңның 1 (бір) шаршы метрі үшін айына 77,91 теңге көлемінде;
15) Арқалық қаласы, Қаиырбеков көшесі № 52 үй, № 44 пәтер мекен-жайы бойынша жалпы алаңның 1 (бір) шаршы метрі үшін айына 50,60 теңге көлемінде;
16) Арқалық қаласы, Қаиырбеков көшесі № 76 үй, № 34 пәтер мекен-жайы бойынша жалпы алаңның 1 (бір) шаршы метрі үшін айына 57,02 теңге көлемінде;
17) Арқалық қаласы, Байтурсынов көшесі № 10 үй, № 38 пәтер мекен-жайы бойынша жалпы алаңның 1 (бір) шаршы метрі үшін айына 55,24 теңге көлемінде;
18) Арқалық қаласы, Байтурсынов көшесі № 11 үй, № 56 пәтер мекен-жайы бойынша жалпы алаңның 1 (бір) шаршы метрі үшін айына 28,73 теңге көлемінде;
19) Арқалық қаласы, Байтурсынов көшесі № 8 үй, № 67 пәтер мекен-жайы бойынша жалпы алаңның 1 (бір) шаршы метрі үшін айына 71,14 теңге көлемінде;
20) Арқалық қаласы, Байтурсынов көшесі № 6 үй, № 39 пәтер мекен-жайы бойынша жалпы алаңның 1 (бір) шаршы метрі үшін айына 32,78 теңге көлемінде;
21) Арқалық қаласы, Байтурсынов көшесі № 28 үй, № 2 пәтер мекен-жайы бойынша жалпы алаңның 1 (бір) шаршы метрі үшін айына 34,47 теңге көлемінде;
22) Арқалық қаласы, Байтурсынов көшесі № 11 үй, № 31 пәтер мекен-жайы бойынша жалпы алаңның 1 (бір) шаршы метрі үшін айына 32,53 теңге көлемінде;
23) Арқалық қаласы, Горбачев көшесі № 55 үй, № 34 пәтер мекен-жайы бойынша жалпы алаңның 1 (бір) шаршы метрі үшін айына 58,85 теңге көлемінде;
24) Арқалық қаласы, Демченко көшесі № 31 үй, № 22 пәтер мекен-жайы бойынша жалпы алаңның 1 (бір) шаршы метрі үшін айына 55,59 теңге көлемінде;
25) Арқалық қаласы, Маясовой көшесі № 28 үй, № 18 пәтер мекен-жайы бойынша жалпы алаңның 1 (бір) шаршы метрі үшін айына 46,66 теңге көлемінде;
26) Арқалық қаласы, Әуелбеков көшесі № 28 үй, № 29 пәтер мекен-жайы бойынша жалпы алаңның 1 (бір) шаршы метрі үшін айына 33,93 теңге көлемінде белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің коммуналдық мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арқалық
қаласының әкімі
А. Балғарин

12) по адресу: город Аркалык, улица Ш. Жанибека, дом № 75, квартира № 32, в размере 55,34 тенге за 1 (один) квадратный метр общей площади в месяц;
13) по адресу: город Аркалык, улица Ш. Жанибека, дом № 93, квартира № 11, в размере 65,65 тенге за 1 (один) квадратный метр общей площади в месяц;
14) по адресу: город Аркалык, улица Каирбекова, дом № 54, квартира № 23, в размере 77,91 тенге за 1 (один) квадратный метр общей площади в месяц;
15) по адресу: город Аркалык, улица Каирбекова, дом № 52, квартира № 44, в размере 50,60 тенге за 1 (один) квадратный метр общей площади в месяц;
16) по адресу: город Аркалык, улица Каирбекова, дом № 76, квартира № 34, в размере 57,02 тенге за 1 (один) квадратный метр общей площади в месяц;
17) по адресу: город Аркалык, улица Байтурсынова, дом № 10, квартира № 38, в размере 55,24 тенге за 1 (один) квадратный метр общей площади в месяц;
18) по адресу: город Аркалык, улица Байтурсынова, дом № 11, квартира № 56, в размере 28,73 тенге за 1 (один) квадратный метр общей площади в месяц;
19) по адресу: город Аркалык, улица Байтурсынова, дом № 8, квартира № 67, в размере 71,14 тенге за 1 (один) квадратный метр общей площади в месяц;
20) по адресу: город Аркалык, улица Байтурсынова, дом № 6, квартира № 39, в размере 32,78 тенге за 1 (один) квадратный метр общей площади в месяц;
21) по адресу: город Аркалык, улица Байтурсынова, дом № 28, квартира № 2, в размере 34,47 тенге за 1 (один) квадратный метр общей площади в месяц;
22) по адресу: город Аркалык, улица Байтурсынова, дом № 11, квартира № 31, в размере 32,53 тенге за 1 (один) квадратный метр общей площади в месяц;
23) по адресу: город Аркалык, улица Горбачева, дом № 55, квартира № 34, в размере 58,85 тенге за 1 (один) квадратный метр общей площади в месяц;
24) по адресу: город Аркалык, улица Демченко, дом № 31, квартира № 22, в размере 55,59 тенге за 1 (один) квадратный метр общей площади в месяц;
25) по адресу: город Аркалык, улица Маясовой, дом № 28, квартира № 18, в размере 46,66 тенге за 1 (один) квадратный метр общей площади в месяц;
26) по адресу: город Аркалык, улица Ауельбекова, дом № 28, квартира № 29, в размере 33,93 тенге за 1 (один) квадратный метр общей площади в месяц.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города по коммунальным вопросам.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
города Аркалыка
А. Балгарин