Қамысты ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 131 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 қаңтарда № 7448 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттік басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қамысты ауданының 2018 - 2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2427727, 2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 759694, 2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4461, 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 750,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1662822,0 мың теңге;
2) шығындар – 2451762,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 10525,5,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 21454,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10929,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -34561,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 34561,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 29.11.2018 № 205 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемі 1366464,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен Қамысты ауылдық округінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемдері көзделгені белгіленсін, оның ішінде:
- 2018 жылға 68446,0 мың теңге сомасында;
- 2019 жылға 119447,0 мың теңге сомасында;
- 2020 жылға 135175,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 16.05.2018 № 168 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге 0,0 теңге сомасында;
2) оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге 1666,0 мың теңге сомасында;
3) халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді ендіруге 3765,0 мың теңге сомасында;

О районном бюджете Камыстинского района на 2018-2020 годы
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 20 декабря 2017 года № 131. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 5 января 2018 года № 7448. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Камыстинского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 2427727,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 759694,2 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 4461,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 750,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1662822,0 тысячи тенге;
2) затраты – 2451762,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10525,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 21454,5 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10929,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -34561,0 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 34561,0 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 29.11.2018 № 205 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрен объем субвенции передаваемой из областного бюджета в сумме 1366464,0 тысячи тенге.
3. Установить, что в районном бюджете на 2018 - 2020 годы предусмотрены объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет Камыстинского сельского округа, в том числе на:
- 2018 год в сумме 68446,0 тысяч тенге;
- 2019 год в сумме 119447,0 тысяч тенге;
- 2020 год в сумме 135175,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 16.05.2018 № 168 (вводится в действие с 01.01.2018).
4. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе на:
1) доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам в сумме 0,0 тенге;
2) доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника в сумме 1666,0 тысяч тенге;
3) внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения в сумме 3765,0 тысяч тенге;

4) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге 5226,0 мың теңге сомасында;
5) Қазақстан Республикасында мүгедектердiң құқықтарын қамтамасыз ету және өмiр сүру сапасын жақсарту жөнiндегi 2012 – 2018 жылдарға арналған iс-шаралар жоспарын іске асыруға 1513,0 мың теңге сомасында;
6) бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын және ұлттық біліктілік тестінен өткен мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін 2018 жылға қосымша ақы төлеуге 5691,0 мың теңге сомасында;
7) жаңартылған білім мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және осы бағыттағы жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен төленген шығыстардың сомаларын өтеуге 63425,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 08.06.2018 № 172 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте еңбек нарығын дамытуға республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 9036,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) жалақыны және жастар практикасын ішінара субсидиялауға 8698,0 мың теңге сомасында;
2) Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге ерікті түрде қоныс аударатын адамдарға және қоныс аударуға жәрдемдесетін жұмыс берушілерге мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге 338,0 мың теңге сомасында.
6. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға 10921,0 мың теңге сомасында;
2) Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға беру) бойынша шығыстарын өтеуге 1266,0 мың теңге сомасында;
3) Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде, мобильді орталықтардағы оқуды қоса алғанда еңбек нарығында сұранысқа ие кәсіптер мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға 6726,0 мың теңге сомасында;
4) әкімшілік шекараларды орнатуға және қазып салуға 2889,0 мың теңге сомасында;
5) елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеуге 7280,0 мың теңге сомасында;
6) инсинераторларды пайдалана отырып биологиялық қалдықтарды кәдеге жаратуға 3168,0 мың теңге сомасында;
7) жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізуге 3088,0 мың теңге сомасында;

4) выплату государственной адресной социальной помощи в сумме 5226,0 тысяч тенге;
5) реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 - 2018 годы в сумме 1513,0 тысяч тенге;
6) доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общесреднего образования на 2018 год в сумме 5691,0 тысяча тенге;
7) доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов на 2018 год в сумме 63425,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 08.06.2018 № 172 (вводится в действие с 01.01.2018).
5. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на развитие рынка труда в сумме 9036,0 тысяч тенге, в том числе на:
1) частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику в сумме 8698,0 тысяч тенге;
2) оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся гражданам в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан и работодателям, оказывающим содействие в переселении в сумме 338,0 тысяч тенге.
6. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе на:
1) создание цифровой образовательной инфраструктуры в сумме 10921,0 тысяча тенге;
2) возмещение расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 - 2021 годы в сумме 1266,0 тысяч тенге;
3) краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, включая обучение в мобильных центрах, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы в сумме 6726,0 тысяч тенге;
4) установление и пропашку административных границ 2889,0 тысяч тенге;
5) разработку генеральных планов населенных пунктов в сумме 7280,0 тысяч тенге;
6) утилизацию биологических отходов с использованием инсинераторов в сумме 3168,0 тысяч тенге;
7) проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных в сумме 3088,0 тысяч тенге;

8) білім беру ұйымдарын жоғары жылдамдықты интернетке қосуға 3334,0 мың теңге сомасында;
9) Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде жұмыспен қамтудың жеке агенттіктеріне халықты жұмыспен қамту саласында көрсетілетін қызметтердің аутсорсингіне 1096,0 мың теңге сомасында;
10) ірі қара малдың нодулярлық дерматитіне қарсы эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге 499,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 08.06.2018 № 172 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін республикалық бюджеттен кредиттер түсімі 21645,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
8. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен дамытуға арналған нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға 176956,0 мың теңге сомасында.
9. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен дамытуға арналған нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға 21650,2 мың теңге сомасында.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 08.06.2018 № 172 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. Қамысты ауданы жергілікті атқарушы органының 2018 жылға арналған резерві 0,0 теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 13.11.2018 № 197 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. 2018 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
12. Ауылдық округтер және ауыл әкімдіктерінің бюджеттік бағдарламалардың тізбесі осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 13.11.2018 № 197 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
13. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару органдарына ауылдар, ауылдық округтер арасында трансфеттерді бөлу 20244,0 мың теңге сомасында осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 13.11.2018 № 197 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы С. Төлебаева
Қамысты аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Қыстаубаева
КЕЛІСІЛДІ
"Қамысты ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______________ К. Нұржанова
Мәслихаттың
2017 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 131 шешіміне 1-қосымша
Қамысты ауданының 2018 жылға арналған аудандық бюджеті

8) подключение организаций образования к высокоскоростному интернету в сумме 3334,0 тысячи тенге;
9) аутсорсинг услуг в сфере занятости населения частным агентствам занятости в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017- 2021 годы в сумме 1096,0 тысяч тенге;
10) проведение противоэпизоотических мероприятий против нодулярного дерматита крупного рогатого скота в сумме 499,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 08.06.2018 № 172 (вводится в действие с 01.01.2018).
7. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрено поступление кредитов из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 21645,0 тысяч тенге.
8. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрен целевой трансферт на развитие из республиканского бюджета, в том числе на:
развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах в сумме 176956,0 тысяч тенге.
9. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из областного бюджета, в том числе на:
развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах в сумме 21650,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 08.06.2018 № 172 (вводится в действие с 01.01.2018).
10. Утвердить резерв местного исполнительного органа Камыстинского района на 2018 год в сумме 0,0 тенге.
Сноска. Пункт 10 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 13.11.2018 № 197 (вводится в действие с 01.01.2018).
11. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2018 год, согласно приложению 4 к настоящему решению.
12. Утвердить перечень бюджетных программ акиматов сельских округов и сел, согласно приложению 2 к настоящему решению.
Сноска. Пункт 12 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 13.11.2018 № 197 (вводится в действие с 01.01.2018).
13. Учесть, что в бюджете района на 2018 год предусмотрено распределение трансфертов органам местного самоуправления между селами, сельскими округами в сумме 20244,0 тысячи тенге, согласно приложению 3 к настоящему решению.
Сноска. Пункт 13 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 13.11.2018 № 197 (вводится в действие с 01.01.2018).
14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии С. Тулебаева
Секретарь Камыстинского
районного маслихата
С. Кстаубаева
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
акимата Камыстинского района"
_________________ К. Нуржанова
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 декабря 2017 года № 131
Районный бюджет Камыстинского района на 2018 год

Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 13.11.2018 № 197 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
Функционалдық топ
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
Алтынсарин ауылы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Дружба ауылы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елді-мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда,ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Жайылма ауылдық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2
Коммуналдық шаруашылық
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3
Елді-мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда,ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Аралкөл ауылы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елді-мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда,ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Талдыкөл ауылы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елді-мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
Бестөбе ауылы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елді-мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
Ливанов ауылы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елді-мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда , ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Фрунзе ауылы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елді-мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда , ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Свободное ауылы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елді-мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда , ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Орқаш ауылы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елді-мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
2
Спорт
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

Сноска. Приложение 5 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 13.11.2018 № 197 (вводится в действие с 01.01.2018).
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Село Алтынсарино
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Село Дружба
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
Жайылминский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
04
Образование
2
Начальное, основное среднее, общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2
Коммунальное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
Село Аралколь
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
Село Талдыколь
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
село Бестобе
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
Село Ливановка
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского, округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
Село Фрунзе
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
Село Свободное
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
Село Уркаш
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
2
Спорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа