Аудан әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 15 наурыздағы № 93 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 7 сәуірде № 6971 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қарабалық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарабалық ауданы әкімдігінің мынадай қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
2011 жылғы 18 ақпандағы № 33 "Қазақстан Республикасы Президентіне, Қазақстан Республикасы Парламент Мәжілісінің депутаттығына, облыстық және аудандық мәслихаттардың депутаттығына кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-12-153 болып тіркелген, 2011 жылғы 24 ақпанда аудандық "Айна" газетінде жарияланған);
2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 366 "Әкімдіктің 2011 жылғы 18 ақпандағы № 33 "Қазақстан Республикасы Президентіне, Қазақстан Республикасы Парламент Мәжілісінің депутаттығына, облыстық және аудандық мәслихаттардың депутаттығына кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орынды белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-12-171 болып тіркелген, 2011 жылғы 22 желтоқсанда аудандық "Айна" газетінде жарияланған).
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарабалық ауданы әкімінің
міндетін атқарушы А. Бектасов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қарабалық аудандық сайлау
комиссиясының төрайымы
______________ Т. Салмина
15 наурыз 2017 жыл

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата района
Постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 15 марта 2017 года № 93. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 7 апреля 2017 года № 6971
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Карабалыкского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Карабалыкского района:
от 18 февраля 2011 года № 33 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в Президенты Республики Казахстан, депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, депутаты областного и районного маслихатов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-12-153, опубликовано 24 февраля 2011 года в районной газете "Айна");
от 13 декабря 2011 года № 366 "О внесении изменений и дополнения в постановление акимата от 18 февраля 2011 года № 33 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в Президенты Республики Казахстан, депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, депутаты областного и районного маслихатов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-12-171, опубликовано 22 декабря 2011 года в районной газете "Айна").
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Карабалыкского района А. Бектасов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Карабалыкской
Районной избирательной комиссии
_____________ Т. Салмина
15 марта 2017 год