Мәслихаттың 2014 жылғы 26 наурыздағы № 213 "Қарабалық аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2017 жылғы 11 мамырдағы № 148 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 2 маусымда № 7079 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, 50-бабының 2-тармағына сәйкес Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 26 наурыздағы № 213 "Қарабалық аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4648 тіркелген, 2014 жылғы 15 мамырда "Айна" аудандық газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессия төрағасы В. Гизатов
Аудандық мәслихаттың хатшысы А. Тюлюбаев

О признании утратившим силу решения маслихата от 26 марта 2014 года № 213 "Об утверждении регламента Карабалыкского районного маслихата"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 11 мая 2017 года № 148. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 2 июня 2017 года № 7079
В соответствии со статьей 27, подпунктом 4) пункта 2 статьи 46, пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата от 26 марта 2014 года № 213 "Об утверждении регламента Карабалыкского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4648, опубликовано 15 мая 2014 года в районной газете "Айна").
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии В. Гизатов
Секретарь районного маслихата А. Тюлюбаев