Мәслихаттың 2014 жылғы 9 сәуірдегі № 184 "Қарасу аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2017 жылғы 3 мамырдағы № 108 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 12 мамырда № 7035 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 9 сәуірдегі № 184 "Қарасу аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4685 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 21 мамырда "Қарасу өңірі" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрайымы Л. Сергеева
Қарасу аудандық
мәслихаттың хатшысы С. Қазиев

О признании утратившим силу решения маслихата от 9 апреля 2014 года № 184 "Об утверждении регламента Карасуского районного маслихата"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 3 мая 2017 года № 108. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 мая 2017 года № 7035
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата от 9 апреля 2014 года №184 "Об утверждении регламента Карасуского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 4685, опубликовано 21 мая 2014 года в газете "Қарасу өңірі").
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Л. Сергеева
Секретарь Карасуского
районного маслихата С. Казиев