Қостанай ауданы әкімінің 2016 жылғы 15 сәуірдегі № 1 "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімінің 2017 жылғы 28 ақпандағы № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 15 наурызда № 6911 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан республикасы Заңына сәйкес Қостанай ауданы әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай ауданы әкімінің 2016 жылғы 15 сәуірдегі № 1 "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6293 болып тіркелген, "Арна" газетінде 2016 жылғы 21 сәуірде жарияланған).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай ауданы әкімінің
міндетін атқарушы М. Сокитбаев

О признании утратившим силу решения акима Костанайского района от 15 апреля 2016 года № 1 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба"
Решение акима Костанайского района Костанайской области от 28 февраля 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 марта 2017 года № 6911
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" исполняющий обязанности акима Костанайского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Костанайского района от 15 апреля 2016 года № 1 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером № 6293, опубликовано 21 апреля 2016 года в газете "Арна").
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Костанайского района М. Сокитбаев