Қостанай ауданының ауыл, кент, ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 212 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 қаңтарда № 7469 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес, Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Владимиров ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 17223,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 5538,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 11685,0 мың теңге;
2) шығындар - 17223,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге.
2. Владимиров ауылдық округінің бюджетінде 2018 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 11685,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Глазунов ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 14368,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 5439,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 8929,0 мың теңге;
2) шығындар - 14368,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 26.09.2018 № 325 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Глазунов ауылдық округінің бюджетінде 2018 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 3914,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
5. Жамбыл ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

О бюджетах села, поселка, сельских округов Костанайского района на 2018-2020 годы
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 25 декабря 2017 года № 212. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 9 января 2018 года № 7469.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Владимировского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 17223,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 5538,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 11685,0 тысяч тенге;
2) затраты - 17223,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге.
2. Учесть, что в бюджете Владимировского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2018 год в сумме 11685,0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Глазуновского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 14368,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 5439,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 8929,0 тысяч тенге;
2) затраты - 14368,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 26.09.2018 № 325 (вводится в действие с 01.01.2018).
4. Учесть, что в бюджете Глазуновского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2018 год в сумме 3914,0 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:

10. Затобол кентінің бюджетінде 2018 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 49149,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
11. Майкөл ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 19326,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 4772,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 14554,0 мың теңге;
2) шығындар - 19326,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге.
12. Майкөл ауылдық округінің бюджетінде 2018 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 14554,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
13. Мәскеу ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 277319,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 181456,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 2703,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 93160,0 мың теңге;
2) шығындар - 277319,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 20.11.2018 № 333 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. Мәскеу ауылдық округінің бюджетінде 2018 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 10511,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
15. Мичурин ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 22291,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 19280,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;

10. Учесть, что в бюджете поселка Затобольск предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2018 год в сумме 49149,0 тысяч тенге.
11. Утвердить бюджет Майкольского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 19326,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 4772,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 14554,0 тысячи тенге;
2) затраты - 19326,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге.
12. Учесть, что в бюджете Майкольского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2018 год в сумме 14554,0 тысячи тенге.
13. Утвердить бюджет Московского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 17723,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 4772,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 12951,0 тысяча тенге;
2) затраты - 17723,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 – в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 20.11.2018 № 333 (вводится в действие с 01.01.2018).
14. Учесть, что в бюджете Московского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2018 год в сумме 10511,0 тысяч тенге.
15. Утвердить бюджет Мичуринского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 22291,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 19280,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;

20. Октябрь ауылдық округінің бюджетінде 2018 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 34917,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
21. Садчиков ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 15266,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 5877,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 9389,0 мың теңге;
2) шығындар - 15266,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге.
22. Садчиков ауылдық округінің бюджетінде 2018 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 9389,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
23. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық мәслихатының
кезекті сессиясының төрағасы С. Есментаев
Қостанай аудандық
мәслихатының хатшысы Б. Копжасаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Қостанай ауданы әкімдігінің
"Экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________ З. Кенжегарина
"25" желтоқсан 2017 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Қостанай облысы Қостанай ауданы
Владимиров ауылдық округінің әкімі
______________________ К. Кубеков
"25" желтоқсан 2017 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Қостанай облысы Қостанай ауданы
Глазунов ауылдық округінің әкімі
___________________ Б. Нургазин
"25" желтоқсан 2017 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Қостанай облысы Қостанай ауданы
Жамбыл ауылдық округінің әкімі
___________________ С. Сыздыков
"25" желтоқсан 2017 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Қостанай облысы Қостанай ауданы
Заречный ауылдық округінің әкімі
___________________ К. Жумашев
"25" желтоқсан 2017 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Қостанай облысы Қостанай ауданы
Затобол кентінің әкімі
___________________ А. Умуртаев
"25" желтоқсан 2017 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Қостанай облысы Қостанай ауданы
Майкөл ауылдық округінің әкімі
_____________________ А. Итикей
"25" желтоқсан 2017 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Қостанай облысы Қостанай ауданы
Мәскеу ауылдық округінің әкімі
___________________ Н. Кузайбин
"25" желтоқсан 2017 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Қостанай облысы Қостанай ауданы
Мичурин ауылдық округінің әкімі
_____________________ В. Клочко
"25" желтоқсан 2017 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Қостанай облысы Қостанай ауданы
Озерное ауылының әкімі
____________________ Э. Искакова
"25" желтоқсан 2017 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Қостанай облысы Қостанай ауданы
Октябрь ауылдық округінің әкімі
__________________ Н. Жасанбаев
"25" желтоқсан 2017 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Қостанай облысы Қостанай ауданы
Садчиков ауылдық округінің әкімі
___________________ С. Байманов
"25" желтоқсан 2017 жыл
Мәслихаттың
2017 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 212 шешіміне
1-қосымша
2018 жылға арналған Владимиров ауылдық округінің бюджеті

20. Учесть, что в бюджете Октябрьского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2018 год в сумме 34917,0 тысяч тенге.
21. Утвердить бюджет Садчиковского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 15266,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 5877,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 9389,0 тысяч тенге;
2) затраты - 15266,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге.
22. Учесть, что в бюджете Садчиковского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2018 год в сумме 9389,0 тысяч тенге.
23. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель очередной сессии
Костанайского районного маслихата С. Есментаев
Секретарь Костанайского
районного маслихата Б. Копжасаров
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов" акимата
Костанайского района
________________________ З. Кенжегарина
"25" декабря 2017 года
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Владимировского сельского округа
Костанайского района Костанайской области
_____________________________ К. Кубеков
"25" декабря 2017 года
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Глазуновского сельского округа
Костанайского района Костанайской области
____________________________ Б. Нургазин
"25" декабря 2017 года
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Жамбылского сельского округа
Костанайского района Костанайской области
___________________________ С. Сыздыков
"25" декабря 2017 года
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Заречного сельского округа
Костанайского района Костанайской области
____________________________ К. Жумашев
"25" декабря 2017 года
"СОГЛАСОВАНО"
Аким поселка Затобольск
Костанайского района Костанайской области
____________________________ А. Умуртаев
"25" декабря 2017 года
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Майкольского сельского округа
Костанайского района Костанайской области
______________________________ А. Итикей
"25" декабря 2017 года
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Московского сельского округа
Костанайского района Костанайской области
____________________________ Н. Кузайбин
"25" декабря 2017 года
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Мичуринского сельского округа
Костанайского района Костанайской области
______________________________ В. Клочко
"25" декабря 2017 года
"СОГЛАСОВАНО"
Аким села Озерное
Костанайского района Костанайской области
____________________________ Э. Искакова
"25" декабря 2017 года
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Октябрьского сельского округа
Костанайского района Костанайской области
__________________________ Н. Жасанбаев
"25" декабря 2017 года
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Садчиковского сельского округа
Костанайского района Костанайской области
___________________________ С. Байманов
"25" декабря 2017 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 25 декабря 2017 года № 212
Бюджет Владимировского сельского округа на 2018 год