Павлодар қалалық мәслихатының 2015 жылғы 26 мамырдағы "Павлодар қаласында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 398/53 шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2017 жылғы 6 наурыздағы № 122/17 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 18 наурызда № 5415 болып тіркелді. Күші жойылды – Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2020 жылғы 16 қыркүйектегі № 523/70 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 16.09.2020 № 523/70 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-3-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" № 504 қаулысына сәйкес Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2015 жылғы 26 мамырдағы "Павлодар қаласында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 398/53 шешіміне (2015 жылғы 8 шілдедегі № 1 "Ел Ақпарат" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4545 болып тіркелген) келесі толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Павлодар қаласында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларында:
7-тармақтың 9) тармақшасының абзацын келесі мазмұңмен толықтыру:
"бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар".
8 тармақтың 2) тармақшасын келесі абзацтар мазмұңдарымен толықтыру:
"7-тармақтың 9) тармақшасының жетінші абзацында көрсетілген санаттар үшін 5 АЕК мөлшерінде - өтініш пен қоса берілетін екінші деңгейдегі банкінің есеп шотының нөмірі, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылғаны жайлы анықтамасы негізінде;
7-тармақтың 2) тармақшасының бесінші (тек, Ауғанстан Республикасында ұрыс қимылдарына қатысушылар) және алтыншы абзацтарында (тіс протездеуге) - өтініш пен қоса берілетін келесі құжаттардың негізінде: екінші деңгейдегі банктінің есеп шотының нөмірі, медициналық мекемеден емделгені туралы анықтама".

О внесении дополнений в решение Павлодарского городского маслихата от 26 мая 2015 года № 398/53 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в городе Павлодаре"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 6 марта 2017 года № 122/17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 18 марта 2017 года № 5415. Утратило силу решением Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 16 сентября 2020 года № 523/70 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 16.09.2020 № 523/70 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 26 мая 2015 года № 398/53 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в городе Павлодаре" (опубликовано в газете "Ел Акпарат" 8 июля 2015 года № 1, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4545), следующие дополнения:
В Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в городе Павлодаре, утвержденных указанным решением:
в пункте 7 подпункт 9) дополнить абзацем следующего содержания:
"лица, освободившиеся из мест лишения свободы".
в пункте 8 подпункт 2) дополнить абзацами следующего содержания:
"для категорий, указанной в абзаце седьмом подпункта 9) пункта 7 в размере 5 МРП - на основании заявления с приложением номера лицевого счета в банках второго уровня и справки об освобождении из мест лишения свободы;
для категорий лиц, указанных в абзацах пятом (только участники боевых действий в Республике Афганистан) и шестом подпункта 2) пункта 7 (на зубопротезирование) - на основании заявления с приложением следующих документов: номер лицевого счета в банках второго уровня, справка из медицинского учреждения о лечении".

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы, қалалық
мәслихаты хатшысы З. Мұқашева

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Павлодарского городского маслихата по социальной политике.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии, секретарь
городского маслихата З. Мукашева