Павлодар қаласы бойынша 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2017 жылғы 30 наурыздағы № 360/11 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 3 мамырда № 5485 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2017 жылғы 21 қарашадағы № 1380/39 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 21.11.2017 № 1380/39 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год по городу Павлодар
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 30 марта 2017 года № 360/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 3 мая 2017 года № 5485. Утратило силу постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 21 ноября 2017 года № 1380/39 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 21.11.2017 № 1380/39 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қаласы бойынша 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.

В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год по городу Павлодар согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қаласының әкімі Н. Әшімбетов
Павлодар қаласы әкімдігінің
2017 жылғы "30" наурыздағы
№ 360/11 қаулысына
қосымша
Павлодар қаласының мектепке дейінгі ұйымдарында
2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие
мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына
шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін

2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Павлодара Н. Ашимбетов
Приложение
к постановлению акимата
города Павлодара
от "30" марта 2017 года
№ 360/11
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования
и родительской платы в дошкольных организациях
города Павлодар на 2017 год

Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 12.06.2017 № 709/20 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі ұйымдарда айына жан басына қаржыландырудың мөлшері, (орташа теңгеде)
Мектепке дейінгі ұйымдарда тамақтану үшін ата-ананың айына ақы төлеу мөлшері (теңге)
Бір тәрбиеленушіге айына орташа құны кем дегенде (теңге)
1
2
3
4
5
6
1
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 1 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
230
(жергілікті бюджет)
17598
3 жасқа дейін - 8173
3-тен 7 жасқа дейін - 9577
17598
2
Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 2 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
196
(жергілікті бюджет)
140
(жергілікті бюджет)
14806
21342
3 жасқа дейін - 8173
3-тен 7 жасқа дейін - 9577
14806
21342
3
Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 3 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
277
(жергілікті бюджет)
19086
3 жасқа дейін - 8173
3-тен 7 жасқа дейін - 9577
19086
4
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 4 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
226
(жергілікті бюджет)
19337
3 жасқа дейін - 8173
3-тен 7 жасқа дейін - 9577
19337
5
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 5 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
340
(жергілікті бюджет)
16547
3 жасқа дейін - 8173
3-тен 7 жасқа дейін - 9577
16547
6
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 6 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
298
(жергілікті бюджет)
18165
3 жасқа дейін - 8173
3-тен 7 жасқа дейін - 9577
18165
7
Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 7 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
320
(жергілікті бюджет)
19081
3 жасқа дейін - 8173
3-тен 7 жасқа дейін - 9577
19081
8
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 8 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
210
(жергілікті бюджет)
19009
3 жасқа дейін - 8173
3-тен 7 жасқа дейін - 9577
19009
9
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 9 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны

Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 12.06.2017 № 709/20 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц, (средняя в тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях в месяц, за питание (в тенге)
Средняя стоимость на одного воспитанника в месяц не менее (в тенге)
1
2
3
4
5
6
1
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад №1 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
230
(местный бюджет)
17598
до 3-х лет - 8173
от 3 до 7 лет - 9577
17598
2
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 2 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
196
(местный бюджет)
140
(местный бюджет)
14806
21342
до 3-х лет - 8173
от 3 до 7 лет - 9577
14806
21342
3
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 3 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
277
(местный бюджет)
19086
до 3-х лет - 8173
от 3 до 7 лет - 9577
19086
4
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 4 города Павлодара отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара"
226
(местный бюджет)
19337
до 3-х лет - 8173
от 3 до 7 лет - 9577
19337
5
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 5 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
340
(местный бюджет)
16547
до 3-х лет - 8173
от 3 до 7 лет - 9577
16547
6
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 6 города Павлодара отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара"
298
(местный бюджет)
18165
до 3-х лет - 8173
от 3 до 7 лет - 9577
18165
7
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 7 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
320
(местный бюджет)
19081
до 3-х лет - 8173
от 3 до 7 лет - 9577
19081
8
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 8 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
210
(местный бюджет)
19009
до 3-х лет - 8173
от 3 до 7 лет - 9577
19009
9
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 9 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара