Ақсу қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 19 тамыздағы "Ақсу қаласының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 675/8 қаулысының күшi жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2017 жылғы 13 қазандағы № 644/24 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 06 қарашада № 5671 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актiлер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Ақсу қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 19 тамыздағы "Ақсу қаласының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 675/8 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4713 болып тіркелген, 2015 жылғы 25 қыркүйекте "Ақсу жолы" және "Новый путь" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақсу қаласы әкімінің орынбасары Қ.З. Арыновқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақсу қаласы әкімі Н. Дюсимбинов

О признании утратившим силу постановления акимата города Аксу от 19 августа 2015 года № 675/8 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Отдел строительства города Аксу"
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 13 октября 2017 года № 644/24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 06 ноября 2017 года № 5671
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Аксу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Аксу от 19 августа 2015 года № 675/8 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Отдел строительства города Аксу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4713, опубликованное 25 сентября 2015 года в газетах "Ақсу жолы" и "Новый путь").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Аксу Арынова К.З.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Аксу Н. Дюсимбинов