Железинка аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы "Железин ауданының 2017 - 2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 53/6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 мамырдағы № 101/6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 маусымда № 5528 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Железинка аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Железинка аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы "Железин ауданының 2017 - 2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 53/6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2017 жылғы 10 қаңтарда № 5336 болып тіркелген, 2017 жылғы 21 қаңтардағы № 3 аудандық "Родные просторы", "Туған өлке" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"4978312" сандары "4871467" сандарымен ауыстырылсын;
"4378094" сандары "4271249" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "4978312" сандары "4909360" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 23000 мың теңге, соның ішінде: қаржы активтерін сатып алу - 23000 мың теңге;";
5) тармақшада "-17587" сандары "-78480" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "17587" сандары "78480" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық дамыту және бюджеттік тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы С. Кантарбаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы П. Лампартер
Железинка аудандық
мәслихатының (VI сайланған
XX (кезекті) сессиясы)

О внесении изменений в решение Железинского районного маслихата от 26 декабря 2016 года № 53/6 "О бюджете Железинского района на 2017 - 2019 годы"
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 29 мая 2017 года № 101/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 июня 2017 года № 5528
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Железинского районного маслихата от 26 декабря 2016 года № 53/6 "О бюджете Железинского района на 2017 - 2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 10 января 2017 года за № 5336, опубликованное 21 января 2017 года № 3 в районных газетах "Родные просторы", "Туған өлке"), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4978312" заменить цифрами "4871467";
цифры "4378094" заменить цифрами "4271249";
в подпункте 2) цифры "4978312" заменить цифрами "4909360";
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"4) сальдо по операциями с финансовыми активами - 23000 тысяч тенге, в том числе: приобретение финансовых активов - 23000 тысяч тенге;";
в подпункте 5) цифры "-17587" заменить цифрами "-78480";
в подпункте 6) цифры "17587" заменить цифрами "78480";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию социально-экономического развития и бюджета районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии районного маслихата С. Кантарбаев
Секретарь районного маслихата П. Лампартер
Приложение
к решению Железинского
районного маслихата
(XX (очередная) сессия, VI

23294
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23134
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
160
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
81907
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
81907
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
57711
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17278
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
123
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
938
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
37536
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1836
6
Жер қатынастары
14845
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
14845
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12503
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
342
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2000
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
11401
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
11401
099
Мамандарға әлеуметтік көмек көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
11401
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
19587
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
19587
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
19587
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайландыру және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10087
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
9500
12
Көлiк және коммуникация
1454689
1
Автомобиль көлiгi
1452185
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
174490
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету

23294
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
23134
006
Капитальные расходы государственного органа
160
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
81907
010
Развитие объектов сельского хозяйства
81907
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
57711
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
17278
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
123
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
938
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
37536
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
1836
6
Земельные отношения
14845
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
14845
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12503
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
342
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2000
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
11401
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
11401
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
11401
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
19587
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
19587
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
19587
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
10087
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
9500
12
Транспорт и коммуникации
1454689
1
Автомобильный транспорт
1452185
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
174490
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах