Железинка аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы "Железин ауданының 2017 - 2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 53/6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 тамыздағы № 134/6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 тамызда № 5606 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Железинка аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Железинка аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы "Железин ауданының 2017 - 2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 53/6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2017 жылғы 10 қаңтарда № 5336 болып тіркелген, 2017 жылғы 21 қаңтарда аудандық "Туған өлке", "Родные просторы" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"4871467" сандары "4894121" сандарымен ауыстырылсын;
"594520" сандары "610000" сандарымен ауыстырылсын;
"3578" сандары "3722" сандарымен ауыстырылсын;
"2120" сандары "8496" сандарымен ауыстырылсын;
"4271249" сандары "4271903" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "4909360" сандары "4932014" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық дамыту және бюджеттік тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Л. Бондаренко
Аудандық мәслихаттың хатшысы П. Лампартер
Железинка аудандық
мәслихатының (VI сайланған
ХХІV (кезектен тыс) сессиясы)
2017 жылғы 17 тамыздағы
№ 134/6 шешіміне
1-қосымша
Железинка аудандық
мәслихатының (VI сайланған
XIV (кезектен тыс) сессиясы)
2016 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 53/6 шешіміне
1-қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Барлығы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

О внесении изменений в решение Железинского районного маслихата от 26 декабря 2016 года № 53/6 "О бюджете Железинского района на 2017 - 2019 годы"
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 17 августа 2017 года № 134/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 августа 2017 года № 5606
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Железинского районного маслихата от 26 декабря 2016 года № 53/6 "О бюджете Железинского района на 2017 - 2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 10 января 2017 года за № 5336, опубликованное от 21 января 2017 года в районных газетах "Туған өлке", "Родные просторы"), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4871467" заменить цифрами "4894121";
цифры "594520" заменить цифрами "610000";
цифры "3578" заменить цифрами "3722";
цифры "2120" заменить цифрами "8496";
цифры "4271249" заменить цифрами "4271903";
в подпункте 2) цифры "4909360" заменить цифрами "4932014";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию социально-экономического развития и бюджета районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
районного маслихата Л. Бондаренко
Секретарь районного маслихата П. Лампартер
Приложение 1
к решению Железинского
районного маслихата
(XXIV (внеочередная)
сессия, VI созыв)
от 17 августа 2017 года № 134/6
Приложение 1
к решению Железинского
районного маслихата
(XIV (внеочередная)
сессия VI созыв)
от 26 декабря 2016 года № 53/6
Районный бюджет на 2017 год
Категория
Всего (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
2000
009
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
2000
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
189604
1
Ауыл шаруашылығы
162395
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
24118
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24118
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
80263
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
80263
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
58014
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17581
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
123
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
938
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
37536
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1836
6
Жер қатынастары
15808
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
15808
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13216
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
342
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2000
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
11401
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
11401
099
Мамандарға әлеуметтік көмек көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
11401
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
23057
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
23057
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
23057
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайландыру және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11297
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу

466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
2000
009
Развитие теплоэнергетической системы
2000
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
189604
1
Сельское хозяйство
162395
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
24118
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
24118
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
80263
010
Развитие объектов сельского хозяйства
80263
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
58014
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
17581
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
123
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
938
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
37536
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
1836
6
Земельные отношения
15808
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
15808
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
13216
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
342
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2000
007
Капитальные расходы государственного органа
250
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
11401
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
11401
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
11401
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
23057
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
23057
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
23057
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
11297
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов

001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04
Бiлiм беру
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
05
Денсаулық сақтау
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елді мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1
Мәдениет саласындағы қызмет
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
2
Спорт
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
028
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру - сауықтыру және спорттық іс-шараларды іске асыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Башмачин селолық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
05
Денсаулық сақтау
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
04
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
05
Здравоохранение
9
Прочие услуги в области здравоохранения
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
2
Спорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
028
Реализация физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
Башмачинский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
05
Здравоохранение
9
Прочие услуги в области здравоохранения
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа