Железин ауданы Башмачин селолық округі Кузьмино селосының көшесін қайта атау туралы
Павлодар облысы Железин ауданы Башмачин селолық округі әкімінің 2017 жылғы 31 қаңтардағы № 01 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 2 наурызда № 5394 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, Кузьмино селосы тұрғындарының пікірін ескере отырып және 2016 жылғы 21 қарашадағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде Башмачин селолық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Железин ауданы Башмачин селолық округі Кузьмино селосындағы "Мира" көшесі "Бейбітшілік" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Селолық округінің әкімі Б. Аипов

О переименовании улицы села Кузьмино Башмачинского сельского округа Железинского района
Решение акима Башмачинского сельского округа Железинского района Павлодарской области от 31 января 2017 года № 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 2 марта 2017 года № 5394
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнение жителей села Кузьмино и на основании заключения областной ономастической комиссии от 21 ноября 2016 года аким Башмачинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Мира" на улицу "Бейбітшілік" в селе Кузьмино Башмачинского сельского округа Железинского района.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Б. Аипов