Лебяжі ауданының Лебяжі ауылдық округі Аққу ауылындағы көшелерін қайта атау туралы
Павлодар облысы Лебяжі ауданы Лебяжі ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 25 шілдедегі № 1-03/1 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 тамызда № 5608 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына сәйкес, Лебяжі ауылдық округі Аққу ауыл тұрғындарының пiкiрiн ескере отырып және 2017 жылғы 30 мамырдағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Лебяжі ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Лебяжі ауданының Лебяжі ауылдық округі Аққу ауылындағы келесі көшелері:
"Степная" көшесі "Ынтымақ" көшесі болып;
"Энтузиастов" көшесі "Конституция" көшесі болып;
"Южная" көшесі "Тәуелсіздіктің 25 жылдығы" көшесі болып;
"30 лет Целины" көшесі "Ұлы Жеңіс" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі Е. Балтабаев

О переименовании улиц в селе Акку Лебяжинского сельского округа Лебяжинского района
Решение акима Лебяжинского сельского округа Лебяжинского района Павлодарской области от 25 июля 2017 года № 1-03/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 августа 2017 года № 5608
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения жителей села Акку Лебяжинского сельского округа и на основании заключения областной ономастической комиссии от 30 мая 2017 года, аким Лебяжинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы в селе Акку Лебяжинского сельского округа Лебяжинского района:
улицу "Степная" на улицу "Ынтымақ";
улицу "Энтузиастов" на улицу "Конституция";
улицу "Южная" на улицу "Тәуелсіздіктің 25 жылдығы";
улицу "30 лет Целины" на улицу "Ұлы Жеңіс".
2. Контроль за выполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Е. Балтабаев