Павлодар ауданы Мичурин ауылдық округі Мичурин ауылының көшесін қайта атау туралы
Павлодар облысы Павлодар ауданы Мичурин ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 11 сәуірдегі № 1-04-02 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 мамырда № 5502 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, Мичурин ауылдық округі Мичурин ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және 2016 жылғы 21 қарашадағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Мичурин ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар ауданы Мичурин ауылдық округі Мичурин ауылының "Садовая" көшесі "Тәуелсіздік" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Мичурин ауылдық округінің әкімі А. Бекмагамбетов

О переименовании улицы села Мичурино Мичуринского сельского округа Павлодарского района
Решение акима Мичуринского сельского округа Павлодарского района Павлодарской области от 11 апреля 2017 года № 1-04-02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 10 мая 2017 года № 5502
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнение жителей села Мичурино и на основании заключения областной ономастической комиссии от 21 ноября 2016 года аким Мичуринского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Садовая" на улицу "Тәуелсіздік" в селе Мичурино Мичуринского сельского округа Павлодарского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Мичуринского
сельского округа А. Бекмагамбетов