Павлодар ауданы Ольгинка ауылының көшесін қайта атау туралы
Павлодар облысы Павлодар ауданы Ольгинка ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 10 сәуірдегі № 1-03-03 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 25 сәуірде № 5474 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қандардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Ольгинка ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастикалық комиссияның 2016 жылғы 21 қарашадағы қорытындысы негізінде Ольгинка ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар ауданы Ольгинка ауылының "Школьная" көшесі "Тәуелсіздік" көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң колданысқа енгізіледі.
Ольгинка ауылының әкімі Е. Дочкина

О переименовании улицы села Ольгинка Павлодарского района
Решение акима села Ольгинка Павлодарского района Павлодарской области от 10 апреля 2017 года № 1-03-03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 25 апреля 2017 года № 5474
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнение жителей села Ольгинка и на основании заключения областной ономастической комиссии от 21 ноября 2016 года аким села Ольгинка РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Школьная" на улицу "Тәуелсіздік" в селе Ольгинка Павлодарского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким села Ольгинка Е. Дочкина