Алматы қаласы әкімдігінің "2016-2017 оқу жылына арналған "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" Бағдарламасына қатысушыларды кәсіптік оқыту жөніндегі ұйымдардың тізбесін мамандықтар (кәсіптер) бөлінісінде оқу құнын көрсете отырып бекіту туралы" 2016 жылғы 17 маусымдағы № 2/280 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 30 қаңтардағы № 1/31 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2017 жылғы 8 ақпанда № 1343 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің "2016-2017 оқу жылына арналған "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" Бағдарламасына қатысушыларды кәсіптік оқыту жөніндегі ұйымдардың тізбесін мамандықтар (кәсіптер) бөлінісінде оқу құнын көрсете отырып бекіту туралы" 2016 жылғы 17 маусымдағы № 2/280 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1296 болып тіркелген, "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде 2016 жылдың 8 шілдесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Алматы қалалық Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте бір апталық мерзімде:
1) Алматы қаласының әділет органдарына осы қаулының қабылданғаны туралы хабарласын;
2) осы қаулыны ресми баспа басылымдарында жариялау бойынша шаралар қабылдасын.
3. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 17 маусымдағы № 2/280 "2016-2017 оқу жылына арналған "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" Бағдарламасына қатысушыларды кәсіптік оқыту жөніндегі ұйымдардың тізбесін мамандықтар (кәсіптер) бөлінісінде оқу құнын көрсете отырып бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы" қаулысының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары Р. Тауфиковке жүктелсін.
Алматы қаласының әкімі Б. Байбек

О признании утратившим силу постановления акимата города Алматы от 17 июня 2016 года № 2/280 "Об утверждении перечня организаций по профессиональному обучению участников Программы "Дорожная карта занятости 2020" на 2016-2017 учебные годы с указанием стоимости обучения в разрезе специальностей (профессий)"
Постановление акимата города Алматы от 30 января 2017 года № 1/31. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 8 февраля 2017 года за № 1343
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Алматы от 17 июня 2016 года № 2/280 "Об утверждении перечня организаций по профессиональному обучению участников Программы "Дорожная карта занятости 2020" на 2016-2017 учебные годы с указанием стоимости обучения в разрезе специальностей (профессий)" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1296, опубликованное 8 июля 2016 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы").
2. Коммунальному государственному учреждению "Управлению занятости и социальных программ города Алматы" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке в недельный срок:
1) известить органы юстиции города Алматы о принятии настоящего постановления;
2) принять меры по опубликованию настоящего постановления в официальных печатных изданиях.
3. Контроль за исполнением постановления акимата города Алматы "О признании утратившим силу постановления акимата города Алматы от 17 июня 2016 года № 2/280 "Об утверждении перечня организаций по профессиональному обучению участников Программы "Дорожная карта занятости 2020" на 2016-2017 учебные годы с указанием стоимости обучения в разрезе специальностей (профессий)" возложить на заместителя акима города Алматы Р. Тауфикова.
Аким города Алматы Б. Байбек