Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қалалық Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 2/249 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 8 маусымдағы № 2/199 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 маусымда № 1382 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қалалық Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 2/249 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1040 болып тіркелген, 2014 жылғы 17 мамырда "Алматы ақшамы" және 2014 жылғы 15 мамырда "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Алматы қалалық Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, кейіннен мерзімді баспа басылымдарында, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және Алматы қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында ресми жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары Р. Тауфиковке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Байбек

О признании утратившим силу постановления акимата города Алматы от 15 апреля 2014 года № 2/249 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Управление занятости и социальных программ города Алматы"
Постановление акимата города Алматы от 8 июня 2017 года № 2/199. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 20 июня 2017 года № 1382
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Алматы от 15 апреля 2014 года № 2/249 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Управление занятости и социальных программ города Алматы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1040, опубликованное в газетах "Алматы ақшамы" от 17 мая 2014 года и "Вечерний Алматы" от 15 мая 2014 года).
2. Управлению занятости и социальных программ города Алматы в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, последующее официальное опубликование в периодических печатных изданиях, в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и на официальном интернет-ресурсе акимата города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы Р. Тауфикова.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Байбек