VI сайланған Алматы қаласы мәслихаты XII сессиясының "Алматы қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 66 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХIІІ сессиясының 2017 жылғы 17 қарашадағы № 164 шешiмi. Алматы қаласы әдiлет департаментінде 2017 жылғы 28 қарашада № 1428 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 7 баптарына сәйкес, депутаттарының бастамашылығы бойынша, VI сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы XII сессиясының "Алматы қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 66 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1333 рет санымен тіркелген, 2016 жылғы 29 желтоқсандағы "Алматы ақшамы" газетінің № 154-156 санында және 2016 жылғы 29 желтоқсандағы "Вечерний Алматы" газетінің № 155-156 санында жарияланған), VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2017 жылғы 3 наурыздағы кезектен тыс XIV – сессияның "VI сайланған Алматы қаласы мәслихаты XII сессиясының "Алматы қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 66 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1349 рет санымен тіркелген, 2017 жылғы 16 наурыздағы "Алматы ақшамы" газетінің № 32-33 санында және 2017 жылғы 16 наурыздағы "Вечерний Алматы" газетінің № 32 санында жарияланған) өзгерістер енгізу туралы" № 78 шешіміне енгізілген өзгерістермен, VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2017 жылғы 24 мамырдағы XVI - сессияның "VI сайланған Алматы қаласы мәслихаты XII сессиясының "Алматы қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2016 жылғы 9 желтоқсандағы №66 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1376 рет санымен тіркелген, 2017 жылғы 1 маусымдағы "Алматы ақшамы" газетінің № 64 санында және 2017 жылғы 1 маусымдағы "Вечерний Алматы" газетінің № 63 санында жарияланған) өзгерістер енгізу туралы" № 99 шешіміне енгізілген өзгерістермен, VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2017 жылғы 29 маусымдағы XVII - сессияның "VI сайланған Алматы қаласы мәслихаты XII сессиясының "Алматы қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 66 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1385 рет санымен тіркелген, 2017 жылғы 4 шілдедегі "Алматы ақшамы" газетінің № 78 санында және 2017 жылғы 4 шілдедегі "Вечерний Алматы" газетінің № 77-78 санында жарияланған) өзгерістер енгізу туралы" № 121 шешіміне енгізілген өзгерістермен, VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2017 жылғы 11 тамыздағы XIX - сессияның "VI сайланған Алматы қаласы мәслихаты XII сессиясының "Алматы қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 66 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1399 рет санымен тіркелген, 2017 жылғы 22 тамыздағы "Алматы ақшамы" газетінің № 98 санында және 2017 жылғы 22 тамыздағы "Вечерний Алматы" газетінің № 105-106 санында жарияланған) өзгерістер енгізу туралы" № 133 шешіміне енгізілген өзгерістермен, VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2017 жылғы 6 қазандағы XXII - сессияның "VI сайланған Алматы қаласы мәслихаты XII сессиясының "Алматы қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 66 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1412 рет санымен тіркелген, 2017 жылғы 14 қазандағы "Алматы ақшамы" газетінің № 120 санында және 2017 жылғы 14 қазандағы "Вечерний Алматы" газетінің № 130-131 санында жарияланған) өзгерістер енгізу туралы" № 158 шешіміне енгізілген өзгерістермен келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
тармақшасында:

О внесении изменений в решение XII-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 9 декабря 2016 года № 66 "О бюджете города Алматы на 2017-2019 годы"
Решение ХХIІI сессии маслихата города Алматы VI созыва от 17 ноября 2017 года № 164. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 28 ноября 2017 года № 1428. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьями 6, 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", по инициативе депутатов, маслихат города Алматы VI-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение XII-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 9 декабря 2016 года № 66 "О бюджете города Алматы на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1333, опубликовано 29 декабря 2016 года в газете "Алматы ақшамы" № 154-156 и 29 декабря 2016 года в газете "Вечерний Алматы" № 155-156), с изменениями, внесенными решением внеочередной XIV-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 3 марта 2017 года № 78 "О внесении изменений в решение XII-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 9 декабря 2016 года № 66 "О бюджете города Алматы на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1349, опубликовано 16 марта 2017 года в газете "Алматы ақшамы" № 32-33 и 16 марта 2017 года в газете "Вечерний Алматы" № 32), с изменениями, внесенными решением XVI-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 24 мая 2017 года № 99 "О внесении изменений в решение XII-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 9 декабря 2016 года №66 "О бюджете города Алматы на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1376, опубликовано 1 июня 2017 года в газете "Алматы ақшамы" № 64 и 1 июня 2017 года в газете "Вечерний Алматы" № 63), с изменениями, внесенными решением внеочередной XVII-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 29 июня 2017 года № 121 "О внесении изменений в решение XII-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 9 декабря 2016 года № 66 "О бюджете города Алматы на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1385, опубликовано 4 июля 2017 года в газете "Алматы ақшамы" № 78 и 4 июля 2017 года в газете "Вечерний Алматы" № 77-78), с изменениями, внесенными решением XIX-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 11 августа 2017 года № 133 "О внесении изменений в решение XII-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 9 декабря 2016 года № 66 "О бюджете города Алматы на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1399, опубликовано 22 августа 2017 года в газете "Алматы ақшамы" № 98 и 22 августа 2017 года в газете "Вечерний Алматы" № 105-106), с изменениями, внесенными решением XXII-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 6 октября 2017 года № 158 "О внесении изменений в решение XII-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 9 декабря 2016 года №66 "О бюджете города Алматы на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1412, опубликовано 14 октября 2017 года в газете "Алматы ақшамы" № 120 и 14 октября 2017 года в газете "Вечерний Алматы" № 130-131), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):

"507 179 293,3" сандары "503 984 443,3" сандарымен ауыстырылсын;
"салықтық түсімдер" деген жолдағы "360 000 000" сандары "356 291 348" сандарымен ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер" деген жолдағы "40 089 496,3" сандары "40 198 441,3" сандарымен ауыстырылсын;
"трансферттер түсімдері" деген жолдағы "96 424 189" сандары "96 829 046" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"507 214 022,4" сандары "503 989 596,4" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"12 527 733,3" сандары "12 759 489,3" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
"27 287 729,2" сандары "26 409 597,2" сандарымен ауыстырылсын;
"қаржы активтерін сатып алу" деген жолдағы "27 449 583,2" сандары "27 210 009,2" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"-39 850 191,6" сандары "-39 174 239,6" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"39 850 191,6" сандары "39 174 239,6" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармағында "5 493 226" сандары "5 301 632" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармағында "5 532 186" сандары "5 316 143" сандарымен ауыстырылсын;
8 тармағында "23 135 893" сандары "23 503 286" сандарымен ауыстырылсын;
9 тармағында "103 269 552" сандары "101 699 520,1" сандарымен ауыстырылсын;
10 тармағында "50 350 431" сандары "52 174 230" сандарымен ауыстырылсын;
11 тармағында "19 024 599" сандары "18 014 185" сандарымен ауыстырылсын;
12 тармағында "77 347 841" сандары "76 442 683" сандарымен ауыстырылсын;
13 тармағында "26 943 042" сандары "26 758 380" сандарымен ауыстырылсын;
14 тармағында "17 369 947" сандары "18 273 041" сандарымен ауыстырылсын;
15 тармағында "20 123 729,9" сандары "18 101 611,9" сандарымен ауыстырылсын;
16 тармағында "2 505 600" сандары "2 493 856" сандарымен ауыстырылсын;
17 тармағында "44 143 420" сандары "43 938 750" сандарымен ауыстырылсын;
18 тармағында "36 646 429,2" сандары "36 137 388,2" сандарымен ауыстырылсын;
2. Аталған шешімге 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Алматы қаласы мәслихатының аппараты осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, оны кейіннен ресми мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және ресми интернет-ресурста жариялауды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы С. Козловқа және Алматы қаласы әкімінің орынбасары А. Жүнісоваға (келісім бойынша) жүктелсін.
5. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
VI сайланған
Алматы қаласы мәслихатының
XXIII сессиясының
төрайымы
Н. Ниязова
VI сайланған
Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы
Қ. Қазанбаев
VI сайланған
Алматы қаласы мәслихатының
XXIII сессиясының

цифры "507 179 293,3" заменить цифрами "503 984 443,3";
в строке "налоговым поступлениям" цифры "360 000 000" заменить цифрами "356 291 348";
в строке "неналоговым поступлениям" цифры "40 089 496,3" заменить цифрами "40 198 441,3";
в строке "поступлениям трансфертов" цифры "96 424 189" заменить цифрами "96 829 046".
в подпункте 2):
цифры "507 214 022,4" заменить цифрами "503 989 596,4".
в подпункте 3):
цифры "12 527 733,3" заменить цифрами "12 759 489,3".
в подпункте 4):
цифры "27 287 729,2" заменить цифрами "26 409 597,2";
в строке "приобретение финансовых активов" цифры "27 449 583,2" заменить цифрами "27 210 009,2".
в подпункте 5):
цифры "-39 850 191,6" заменить цифрами "-39 174 239,6".
в подпункте 6):
цифры "39 850 191,6" заменить цифрами "39 174 239,6".
в пункте 6 цифры "5 493 226" заменить цифрами "5 301 632";
в пункте 7 цифры "5 532 186" заменить цифрами "5 316 143";
в пункте 8 цифры "23 135 893" заменить цифрами "23 503 286";
в пункте 9 цифры "103 269 552" заменить цифрами "101 699 520,1";
в пункте 10 цифры "50 350 431" заменить цифрами "52 174 230";
в пункте 11 цифры "19 024 599" заменить цифрами "18 014 185";
в пункте 12 цифры "77 347 841" заменить цифрами "76 442 683";
в пункте 13 цифры "26 943 042" заменить цифрами "26 758 380";
в пункте 14 цифры "17 369 947" заменить цифрами "18 273 041";
в пункте 15 цифры "20 123 729,9" заменить цифрами "18 101 611,9";
в пункте 16 цифры "2 505 600" заменить цифрами "2 493 856";
в пункте 17 цифры "44 143 420" заменить цифрами "43 938 750";
в пункте 18 цифры "36 646 429,2" заменить цифрами "36 137 388,2".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к данному решению.
3. Аппарату маслихата города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических печатных изданиях, а также в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и на интернет-ресурсе.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по экономике и бюджету маслихата города Алматы С. Козлова и заместителя акима города Алматы А. Жунусову (по согласованию).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель
XXIII-й сессии маслихата
города Алматы VI-го созыва Н. Ниязова
Секретарь маслихата
города Алматы VI-го созыва К. Казанбаев
Приложение 1
к решению XXIII-й сессии
маслихата города Алматы VI-го

39 379 948
004
Арнаулы бiлiм беру бағдарламалары бойынша жалпы бiлiм беру
2 435 004
005
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
1 368 693
008
Балаларға қосымша білім беру
1 873 680
019
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру
19 567
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
16 963 089,1
027
Алматы қаласында орта білім беру объектілерін сейсмикалық күшейту
11 729 236
028
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
5 233 853,1
381
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы
2 528 593
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
2 159 307
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
369 286
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
291 913
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
291 913
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
11 001 552
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
17 840
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
10 983 712
352
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
2 657
006
Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау
2 657
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
485 605
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және оларды қайта даярлау
485 605
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
495 800
038
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
495 800
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
5 893 691
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
189 581
1
2
3
006
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
529 299
007
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
2 688 162
009
Республикалық маңызы бар қала, астана ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
398 075
013
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету

39 379 948
004
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
2 435 004
005
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
1 368 693
008
Дополнительное образование для детей
1 873 680
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования города республиканского значения, столицы за высокие показатели работы
19 567
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
16 963 089,1
027
Сейсмоусиление организаций среднего образования в городе Алматы
11 729 236
028
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
5 233 853,1
381
Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы
2 528 593
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
2 159 307
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
369 286
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
291 913
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
291 913
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
11 001 552
018
Организация профессионального обучения
17 840
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
10 983 712
352
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
2 657
006
Повышение квалификации и переподготовка кадров
2 657
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
485 605
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
485 605
1
2
3
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
495 800
038
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
495 800
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
5 893 691
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
189 581
006
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования города республиканского значения, столицы
529 299
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования города республиканского значения, столицы
2 688 162
009
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов масштаба города республиканского значения, столицы
398 075
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению

220 877
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
138 984
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
252 642
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
6 902
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 469 169
05
Денсаулық сақтау
52 174 230
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
736 000
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарының жіберуі бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
736 000
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
1 498 445
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
1 005 348
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
226 230
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
266 867
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
6 988 567
009
Алматы қаласында денсаулық сақтау объектілерін сейсмикалық күшейту
1 152 486
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
5 836 081
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
16 650 079
1
2
3
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты күйзелістен және мінез-құлқының бұзылуынан зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
7 255 670
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
384 627
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
1 708 613
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
662 321
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
1 922 718
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
2 064 792
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау

220 877
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
138 984
021
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
252 642
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
6 902
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 469 169
05
Здравоохранение
52 174 230
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
736 000
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
736 000
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
1 498 445
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
1 005 348
006
Услуги по охране материнства и детства
226 230
007
Пропаганда здорового образа жизни
266 867
1
2
3
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
6 988 567
009
Сейсмоусиление объектов здравоохранения в городе Алматы
1 152 486
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
5 836 081
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
16 650 079
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
7 255 670
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
384 627
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
1 708 613
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
662 321
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
1 922 718
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
2 064 792
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения

2 509 245
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
142 093
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
6 928 383
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
6 274 497
038
Тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
459 398
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
194 488
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
7 463 058
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
7 437 277
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
25 781
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
10 353 387
001
Жергілікті денгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
368 514
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
966 837
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
283 074
1
2
3
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
5 023
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
137 931
030
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
5 601
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
8 586 407
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
1 556 311
010
Алматы қаласында сейсмикалық күшейтілетін денсаулық сақтау объектілерін күрделі жөндеу
1 556 311
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
18 014 185
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 331 394
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
499 998
006
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
13 638
012
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
44 316
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

2 509 245
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
142 093
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
6 928 383
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
6 274 497
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
459 398
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
194 488
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
7 463 058
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
7 437 277
1
2
3
029
Базы спецмедснабжения города республиканского значения, столицы
25 781
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
10 353 387
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
368 514
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
966 837
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
283 074
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
5 023
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
137 931
030
Капитальные расходы государственного органа
5 601
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
8 586 407
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
1 556 311
010
Капитальный ремонт сейсмоусиляемых объектов здравоохранения в городе Алматы
1 556 311
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
18 014 185
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
2 331 394
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
499 998
006
Государственная адресная социальная помощь
13 638
012
Государственные пособия на детей до 18 лет
44 316
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

988 231
021
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
265 633
022
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
494 057
048
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
25 521
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
975 953
016
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
895 385
037
Әлеуметтік сауықтандыру
80 568
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
2 215 469
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
2 215 469
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
411 751
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
411 751
1
2
3
348
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 140 111
017
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
4 140 111
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
6 130 123
003
Жұмыспен қамту бағдарламасы
1 380 848
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
32 055
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
1 058 509
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
1 717 020
015
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
1 304 905
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
131 904
018
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
205 606
030
Жұмыспен қамту орталықтарын қамтамасыз ету
299 276
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 684 387
001
Жергілікті деңгейде халық үшін облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
582 423
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
28 807
019
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру

988 231
021
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
265 633
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
494 057
048
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
25 521
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
975 953
1
2
3
016
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
895 385
037
Социальная реабилитация
80 568
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
2 215 469
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
2 215 469
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
411 751
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
411 751
348
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
4 140 111
017
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
4 140 111
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
6 130 123
003
Программа занятости
1 380 848
007
Оказание жилищной помощи
32 055
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
1 058 509
009
Социальная поддержка инвалидов
1 717 020
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 304 905
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
131 904
018
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
205 606
030
Обеспечение деятельности центров занятости
299 276
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
1 684 387
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
582 423
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
28 807
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях

3 854 009
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
332 582
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
11 321
011
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1 144
016
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
138 552
018
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
85 303
025
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
176 410
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
15 775
043
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
3 974
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
758 551
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
730 878
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
1 599 519
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
467 904
009
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
467 904
1
2
3
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
12 879 335,9
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
114 067
004
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
6 610 115,6
005
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
1 452 544,3
006
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды күтіп-ұстау және қорғау
303 911
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
4 398 698
351
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жер қатынастары басқармасы
835 275
001
Республикалық маңызы бар қала, астана аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
124 739
003
Жер қатынастарын реттеу
698 886
008
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
11 650
391
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
65 088
001
Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
59 646
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

3 854 009
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
332 582
003
Капитальные расходы государственного органа
11 321
011
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
1 144
016
Проведение противоэпизоотических мероприятий
138 552
018
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
85 303
025
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
176 410
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
15 775
043
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
3 974
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
758 551
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
730 878
1
2
3
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
1 599 519
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
467 904
009
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
467 904
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
12 879 335,9
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
114 067
004
Мероприятия по охране окружающей среды
6 610 115,6
005
Развитие объектов охраны окружающей среды
1 452 544,3
006
Содержание и защита особо охраняемых природных территорий
303 911
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4 398 698
351
Управление земельных отношений города республиканского значения, столицы
835 275
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории города республиканского значения, столицы
124 739
003
Регулирование земельных отношений
698 886
008
Капитальные расходы государственного органа
11 650
391
Управление по контролю за использованием и охраной земель города республиканского значения, столицы
65 088
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
59 646
003
Капитальные расходы государственного органа

4 057 538
018
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
291 000
027
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
101 353
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
6 254 915
013
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резервi
6 254 915
1
2
3
357
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
371 431
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
371 431
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 913
018
"Инновациялық технологиялар паркі" арнайы экономикалық аймағының инфрақұрылымын дамыту
3 913
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
231 796
031
Әкімшілік ғимараттар кешенін салу
231 796
393
Алматы қаласының кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы
327 633
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
133 924
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
750
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
192 959
14
Борышқа қызмет көрсету
533 984
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
533 984
005
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
7 489
018
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
526 495
15
Трансферттер
102 510 915,4
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
102 510 915,4
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
1 955 954,2
007
Бюджеттік алып қоюлар
95 217 756
016
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
773 132,9
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
267 191
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару

4 057 538
018
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
291 000
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
101 353
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
6 254 915
013
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы
6 254 915
357
Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
371 431
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
371 431
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
3 913
018
Развитие инфраструктуры специальной экономической зоны "Парк инновационных технологий"
3 913
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
231 796
031
Строительство комплекса административных зданий
231 796
393
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города Алматы
327 633
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационного развития
133 924
003
Капитальные расходы государственного органа
750
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
192 959
14
Обслуживание долга
533 984
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
533 984
005
Обслуживание долга местных исполнительных органов
7 489
1
2
3
018
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
526 495
15
Трансферты
102 510 915,4
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
102 510 915,4
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
1 955 954,2
007
Бюджетные изъятия
95 217 756
016
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
773 132,9
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
267 191
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан

205 040
05
Мүліктік кешен түріндегі коммуналдық мемлекеттік мекемелер мен мемлекеттік кәсіпорындарды және коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың жедел басқаруындағы немесе шаруашылық жүргізуіндегі өзге мемлекеттік мүлікті сатудан түсетін түсімдер
595 372
V. Бюджеттік дефицит
-39 174 239,6
VI. Бюджет дефицитін қаржыландыру
39 174 239,6
VІ сайланған
Алматы қаласы
мәслихатының ХХІІІ сессиясының
төрайымы
Н. Ниязова
VІ сайланған
Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы
Қ. Қазанбаев

205 040
05
Поступления от продажи коммунальных государственных учреждений и государственных предприятий в виде имущественного комплекса, иного государственного имущества, находящегося в оперативном управлении или хозяйственном ведении коммунальных государственных предприятий
595 372
V. Дефицит бюджета
-39 174 239,6
VI. Финансирование дефицита бюджета
39 174 239,6
Председатель
XXIII-й сессии маслихата
города Алматы VI-го созыва Н. Ниязова
Секретарь маслихата
города Алматы VI-го созыва К. Казанбаев