"Солтүстік Қазақстан облысы су объектілерінің су қорғау аймақтарын, белдеулерін және оларды шаруашылықта пайдалану режимін белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 514 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 5 сәуірдегі № 134 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 4 мамырда № 4175 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26, 50-баптарына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы су объектілерінің су қорғау аймақтарын, белдеулерін және оларды шаруашылықта пайдалану режимін белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 514 қаулысына ("Әділет" Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 19 ақпан жарияланды, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3610 болып тіркелді) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасында:
Айыртау ауданы
1
Байсары
Лобанов,
Лобаново
350
500
50
жолдары алып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облысының әкімі
Қ. Ақсақалов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрлігі Су ресурстары
комитетінің Су ресурстарын
пайдалануды реттеу және
қорғау жөніндегі
Есіл бассейндік инспекциясы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің Су ресурстарын
кешенді пайдалану жөніндегі
Солтүстік Қазақстан аумақтық
бөлімінің басшысы
А. Қожанов
2017 жылғы 05 сәуір
"Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
Тұтынушылардың құқықтарын
қорғау комитетінің
Солтүстік Қазақстан облысы
тұтынушылардың құқықтарын
қорғау департаменті"
республикалық мемлекеттік
мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
Ю. Пузиков
2017 жылғы 05 сәуір

О внесении изменений в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 31 декабря 2015 года № 514 "Об установлении водоохранных зон, полос водных объектов Северо-Казахстанской области и режима их хозяйственного использования"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 5 апреля 2017 года № 134. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 4 мая 2017 года № 4175
В соответствии со статьями 26, 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об установлении водоохранных зон, полос водных объектов Северо-Казахстанской области и режима их хозяйственного использования" от 31 декабря 2015 года № 514 (опубликовано 19 февраля 2016 года в Информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3610) следующие изменения:
в приложении 1 указанного постановления строки
Айыртауский район
1
Байсары
Лобановский, Лобаново
350
500
50
исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на коммунальное государственное учреждение "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Северо-Казахстанской области
К. Аксакалов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
Северо-Казахстанского
территориального отдела
комплексного использования
водных ресурсов
Республиканского
государственного учреждения
"Есильская бассейновая
инспекция по регулированию
использования и охране водных
ресурсов" Комитета
водных ресурсов Министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан
А. Кожанов
05 апреля 2017 год
Исполняющий
обязанности руководителя
Республиканского
государственного учреждения
"Департамент по защите
прав потребителей
Северо-Казахстанской области
Комитета по защите прав
потребителей Министерства
национальной экономики
Республики Казахстан"
Ю. Пузиков
05 апреля 2017 год