Солтүстік Қазақстан облысының тірек ауылдық елді мекендерінің тізбесін айқындау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 4 мамырдағы № 173 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 маусымда № 4208 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2021 жылғы 9 шілдедегі № 136 (ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 9.07.2021 № 136 (ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 2-тармағына, "Тірек ауылдық елді мекендерді айқындау әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы 2 ақпандағы № 53 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13375 болып тіркелді) бекітілген Тірек ауылдық елді мекендерді айқындау әдістемесінің 6-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысының тірек ауылдық елді мекендерінің тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің экономика басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі:
1) осы қаулының Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялануын;
3) осы қаулының Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің экономика басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облысының әкімі
Қ. Ақсақалов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
Т. Сүлейменов
2017 жылғы 04 мамыр
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 04 мамырдағы № 173 қаулысына қосымша
Солтүстік Қазақстан облысының тірек ауылдық елді мекендерінің тізбесі
Рет
Ауданның атауы
Ауылдық округтің атауы
Ауылдық елді мекеннің атауы
1
Айыртау
Антоновка
Антоновка ауылы
2
Арықбалық
Арықбалық ауылы
3
Ақжар
Ленинград
Ленинградское ауылы
4
Новосел
Горьковское ауылы
5
Аққайың
Қиялы
Киялы ауылы
6
Лесной
Ленинское ауылы
7
Тоқшын
Тоқшын ауылы
8
Есіл
Корнеевка
Корнеевка ауылы
9
Петровка
Петровка ауылы
10
Жамбыл
Благовещенка
Благовещенка ауылы
11
Қайранкөл
Қайранкөл ауылы
12
Мағжан Жұмабаев
Возвышен
Возвышенка ауылы
13
Қарақоға
Қарақоға ауылы
14
Фурманов
Бәйтерек ауылы
15
Қызылжар
Асанов
Асанов ауылы
16
Соколов
Соколовка ауылы
17
Hовоникольский
Hовоникольское ауылы
18
Петерфельд
Петерфельд ауылы
19
Мамлют
Дубровка
Дубровное ауылы
20
Краснознамен
Краснознаменное ауылы
21
Hовомихайловка
Hовомихайловка ауылы
22
Ғабит Мүсірепов атындағы
Рузаев
Рузаевка ауылы
23
Тахтаброд
Тахтаброд ауылы
24
Тайынша
Келлер
Келлеровка ауылы
25
Большой Изюм
Большой Изюм ауылы
26
Чкалов
Чкалово ауылы
27
Ясная Поляна
Ясная Поляна ауылы
28
Тимирязев
Докучаевка
Докучаево ауылы
29
Белоградовка
Белоградовка ауылы
30
Құртай
Степное ауылы
31
Хмельницкий
Хмельницкое ауылы
32
Уәлиханов
Бидайық
Бидайық ауылы
33
Ақбұлақ
Ақбұлақ ауылы
34
Қулыкөл
Қулыкөл ауылы
35
Шал ақын
Приишим
Повозочное ауылы
36
Hовопокровка
Hовопокровка ауылы
37
Семипол
Семиполка ауылы

Об определении Перечня опорных сельских населенных пунктов Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 4 мая 2017 года № 173. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 6 июня 2017 года № 4208. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 9 июля 2021 года № 136 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 9.07.2021 № 136 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 6 Методики определения опорных сельских населенных пунктов, утвержденной Приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 2 февраля 2016 года № 53 "Об утверждении методики определения опорных сельских населенных пунктов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13375) акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить Перечень опорных сельских населенных пунктов Северо-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление экономики акимата Северо-Казахстанской области" обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области;
2) официальное опубликование настоящего постановления в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Северо-Казахстанской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на коммунальное государственное учреждение "Управление экономики акимата Северо-Казахстанской области".
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Северо-Казахстанской области
К. Аксакалов
"СОГЛАСОВАНО"
Министр
национальной экономики
Республики Казахстан
Т. Сулейменов
04 мая 2017 года
Приложение к постановлению акимата Северо-Казахстанской области от 04 мая 2017 года № 173
Перечень опорных сельских населенных пунктов Северо-Казахстанской области
№ п/п
Наименование района
Наименование сельского округа
Наименование сельского населенного пункта
1
Айыртауский
Антоновский
село Антоновка
2
Арыкбалыкский
село Арыкбалык
3
Акжарский
Ленинградский
село Ленинградское
4
Новосельский
село Горьковское
5
Аккайынский
Киялинский
село Киялы
6
Лесной
село Ленинское
7
Токушинский
село Токуши
8
Есильский
Корнеевский
село Корнеевка
9
Петровский
село Петровка
10
Жамбылский
Благовещенский
село Благовещенка
11
Кайранкольский
село Кайранколь
12
Магжана Жумабаева
Возвышенский
село Возвышенка
13
Каракогинский
село Каракога
14
Фурмановский
село Байтерек
15
Кызылжарский
Асановский
село Асаново
16
Соколовский
село Соколовка
17
Hовоникольский
село Hовоникольское
18
Петерфельдский
село Петерфельд
19
Мамлютский
Дубровинский
село Дубровное
20
Краснознаменский
село Краснознаменное
21
Hовомихайловский
село Hовомихайловка
22
имени Габита Мусрепова
Рузаевский
село Рузаевка
23
Тахтабродский
село Тахтаброд
24
Тайыншинский
Келлеровский
село Келлеровка
25
Большеизюмовский
село Большой Изюм
26
Чкаловский
село Чкалово
27
Яснополянский
село Ясная Поляна
28
Тимирязевский
Докучаевский
село Докучаево
29
Белоградовский
село Белоградовка
30
Куртайский
село Степное
31
Хмельницкий
село Хмельницкое
32
Уалихановский
Бидайыкский
село Бидайык
33
Акбулакский
село Акбулак
34
Кулыкольский
село Кулыколь
35
Шал акына
Приишимский
село Повозочное
36
Hовопокровский
село Hовопокровка
37
Семипольский
село Семиполка