"Солтүстік Қазақстан облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін анықтау туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 22 қаңтардағы № 12/3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2017 жылғы 27 маусымдағы № 14/17 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 шілдеде № 4269 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 29 тамыздағы № 24/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 29.08.2018 № 24/5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңының 14-бабының 1-тармағы 5) тармақшасына сәйкес, қолжетімді тарифтер деңгейін және Солтүстік Қазақстан облысы аумағында халықтардың еркін жүру мүмкіндігін қамтамасыз ету мақсатында Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін анықтау туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 22 қаңтардағы № 12/3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 22 ақпанда № 2191 болып тіркелген, 2013 жылғы 28 ақпанда "Солтүстік Қазақстан" және "Северный Казахстан" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
Жоғарыда көрсетілген шешімге қосымша осы шешіміне қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған құқықтық қатынастарға таралады.
Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихаттың
ХІV сессиясының төрағасы Е.Алпысов
Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихаттың
хатшысы В.Бубенко
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 27 маусым № 14/17 шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 22 қаңтардағы № 12/3 шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша әлеуметтiк маңызы бар қатынастардың тiзбесі
№ р/с
Қатынастар
Айыртау ауданы
Новосветловка - Саумалкөл
Ақшоқ - Құспек - Төменгі Бұрлық - Саумалкөл
Имантау - Лобанов - Саумалкөл
Заря - Шалқар - Лобанов - Саумалкөл
Орлиногор лесхозы - Саумалкөл
Светлый - Дауқара - Сырымбет
Саумалкөл - Арықбалық
Всеволодовка - Саумалкөл
Аксеновка - Саумалкөл
10
Саумалкөл - Шалқар
11
Нижний Бурлук - Саумалкөл
12
Саумалкөл: 1-шi қатынас "Панфилова – Іздеу түсіру партиясы – Горем"
13
Саумалкөл: 2-шi қатынас "Іздеу түсіру партиясы - Садовое - Геологиялық-барлау партиясы – Соңғы аялдама"
Аққайың ауданы
14
Лесные поляны - Борки - Смирново
15
Сенной - Южный - Степной - Смирново
16

О внесении изменения в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 22 января 2013 года № 12/3 "Об определении перечня социально значимых сообщений по Северо-Казахстанской области"
Решение маслихата Северо-Казахстанской области от 27 июня 2017 года № 14/17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 24 июля 2017 года № 4269. Утратило силу решением Северо-Казахстанского областного маслихата от 29 августа 2018 года № 24/5
Сноска. Утратило силу решением Северо-Казахстанского областного маслихата от 29.08.2018 № 24/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", в целях обеспечения доступного уровня тарифов и возможности свободного передвижения населения по территории Северо-Казахстанской области, Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 22 января 2013 года № 12/3 "Об определении перечня социально значимых сообщений Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 февраля 2013 года под № 2191, опубликовано 28 февраля 2013 года в газетах "Солтүстік Қазақстан" и "Северный Казахстан") следующее изменение:
Приложение к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2017 года.
Председатель XIV сессии
Северо-Казахстанского
областного маслихата Е. Алпысов
Секретарь
Северо-Казахстанского
областного маслихата В. Бубенко
Приложение к решению Северо-Казахстанского областного маслихата от 27 июня 2017 года № 14/17
Приложение к решению Северо-Казахстанского областного маслихата от 22 января 2013 года № 12/3
Перечень социально значимых сообщений по Северо-Казахстанской области
№ п/п
Сообщения
Айыртауский район
Новосветловка - Саумалколь
Акчок - Куспек - Нижний Бурлук - Саумалколь
Имантау - Лобаново - Саумалколь
Заря - Шалкар - Лобаново - Саумалколь
Орлиногорский лесхоз - Саумалколь
Светлое - Даукара - Сырымбет
Саумалколь - Арыкбалык
Всеволодовка - Саумалколь
Аксеновка - Саумалколь
10
Саумалколь - Шалкар
11
Нижний Бурлук - Саумалколь
12
Саумалколь: сообщение 1 "Панфилова - Поисковая съҰмочная партия - Горем"
13
Саумалколь: сообщение 2 "Поисковая съҰмочная партия – Садовое - Геолого-разведочная партия - Конечная"
Аккайынский район
14
Лесные поляны - Борки - Смирново
15
Сенное - Южное - Степное - Смирново
16