"Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 13 қазандағы № 411 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 қазанда № 4354 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 86 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 11.04.2019 № 86 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабы 3-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының
әкімі Қ. Ақсақалов
Солтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің 2017 жылғы 13 қазандағы № 411 қаулысымен
бекітілді
"Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті (бұдан әрі – Регламент) "Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2017 жылғы 10 наурыздағы № 115 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15136 болып тіркелді) бекітілген "Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – Стандарт) негізінде әзірленді.

Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 13 октября 2017 года № 411. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 26 октября 2017 года № 4354. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 11 апреля 2019 года № 86
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 11.04.2019 № 86 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на коммунальное государственное учреждение "Управление сельского хозяйства акимата Северо-Казахстанской области".
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Северо-Казахстанской области К.Аксакалов
Утвержден
постановлением акимата
Северо-Казахстанской области
от 13 октября 2017 года № 411
Регламент государственной услуги "Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов"
1. Общие положения
1. Регламент государственной услуги "Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов" (далее – Регламент) разработан на основании стандарта государственной услуги "Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов", утвержденного приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 10 марта 2017 года № 115 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 15136), (далее - Стандарт).

2. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті осы Регламенттің 1-қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының жергілікті атқарушы органы (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
3. Мемлекеттік қызметті көрсетуге өтінімді қабылдау және нәтижесін беру көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі арқылы жүзеге асырылады.
4. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны – қағаз түрінде.
5. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі көрсетілетін қызметті алушылардың банктік шоттарына тиесілі субсидияларды одан әрі аудару үшін аумақтық қазынашылық бөлімшесіне төлем шоттарының тізілімін ұсыну немесе Стандарттың 10-тармағында көзделген негіздер бойынша дәлелді бас тарту.
6. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.
7. Мемлекеттік қызмет заңды тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) тегін көрсетіледі.
8. Мемлекеттік қызмет алдын ала жазылусыз және жеделдетілген қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен көрсетіледі.
9. Өтінім қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 17.30-ға дейін жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимылы тәртібін сипаттау
10. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіздеме, көрсетілетін қызметті алушының (не оның сенімхат арқылы өкілінің) мынадай құжаттарды ұсынуы болып табылады:
1) жеке басын куәландыратын құжат (сәйкестендіру үшін);
2) осы Регламентке 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтінім.
11. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері көрсетілетін қызметті алушының өтінімін қабылдайды, оның тіркелуін жүзеге асырады және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жібереді (10 (он) минут);
Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі: өтінімді қабылдау;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттарды қарайды және жауапты орындаушыға жібереді, тиісті бұрыштаманы қойып, жауапты орындаушыға береді (10 (он) минут);
Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі: көрсетілетін қызметті беруші басшысының бұрыштамасы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы құжаттарды талаптар мен шарттарға сәйкестігін тексереді, мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасын дайындайды және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жібереді (3 (үш) жұмыс күні);
Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі: мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасы;
4) Қызмет берушінің басшысы мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесіне қол қояды: субсидия алу үшін қызмет алушының тізімін бекітуді немесе дәлелді бас тартуға қол қойып оны қызмет берушінің жауапты орындаушысына тапсырады (10 (он) минут).;
Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі: мемлекеттік қызмет көрсетудің қол қойылған нәтижесі;

2. Государственная услуга оказывается местным исполнительным органом Северо-Казахстанской области согласно приложению 1 к настоящему Регламенту (далее – услугодатель).
3. Прием заявки и выдача результата оказания государственной услуги осуществляется через канцелярию услугодателя.
4. Форма оказания государственной услуги - бумажная.
5. Результат оказания государственной услуги - предоставление в территориальное подразделение казначейства реестра счетов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся субсидий на банковские счета услугополучателей или мотивированный отказ по основаниям, указанным в пункте 10 Стандарта.
6. Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
7. Государственная услуга оказывается на бесплатной основе юридическим лицам (далее – услугополучатель).
8. Государственная услуга оказывается в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
9. Прием заявки и выдача результата оказания государственной услуги осуществляется с 9.00 до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
10. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является, предоставление услугополучателем (либо его представителем по доверенности) следующих документов:
1) документ, удостоверяющий личность (для идентификации);
2) заявка по форме, согласно приложению 2 к настоящему Регламенту.
11. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность выполнения:
1) сотрудник канцелярии услугодателя принимает заявку услугополучателя, осуществляет ее регистрацию и передает руководителю услугодателя (10 (десять) минут);
Результат процедуры (действия): прием заявки;
2) руководитель услугодателя рассматривает и направляет документы ответственному исполнителю, налагает соответствующую визу, передает ответственному исполнителю (10 (десять) минут);
Результат процедуры (действия): виза руководителя услугодателя;
3) исполнитель услугодателя проверяет документы на соответствие требованиям и условиям, подготавливает проект результата оказания государственной услуги и передает руководителю услугодателя (3 (три) рабочих дня);
Результат процедуры (действия): проект результата оказания государственной услуги;
4) руководитель услугодателя подписывает результат оказания государственной услуги: утверждает список услугополучателей на получение субсидий либо подписывает мотивированный отказ и передает его ответственному исполнителю услугодателя (10 (десять) минут);
Результат процедуры (действия): подписанный результат оказания государственной услуги;

5) Қызмет берушінің жауапты орындаушысы қызмет алушыға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін береді: қызмет берушінің орындаушысы қазынашылықтың аумақтық бөлімшесіне субсидияларды аудару үшін төлем еспепшоттарының тізілімін ұсынады немесе қызмет алушыға дәлелді бас тартуды береді (10 (он) минут).;
Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі: төлемге арналған төлем құжаттарын ұсыну немесе қызмет алушыға дәлелді бас тарту.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлердің) өзара іс-қимылы тәртібін сипаттау
12. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы.
13. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау,:
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері көрсетілетін қызметті алушының өтінімін қабылдайды, оның тіркелуін жүзеге асырады және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жібереді (10 (он) минут);
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттарды қарайды және жауапты орындаушыға жібереді, тиісті бұрыштаманы қойып, жауапты орындаушыға береді (10 (он) минут);
3) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы құжаттарды талаптар мен шарттарға сәйкестігін тексереді, мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасын дайындайды және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жібереді (3 (үш) жұмыс күні);
4) Қызмет берушінің басшысы мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесіне қол қояды: субсидия алу үшін қызмет алушының тізімін бекітуді немесе дәлелді бас тартуға қол қойып оны қызмет берушінің жауапты орындаушысына тапсырады (10 (он) минут).;
5) Қызмет берушінің жауапты орындаушысы қызмет алушыға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін береді: қызмет берушінің орындаушысы қазынашылықтың аумақтық бөлімшесіне субсидияларды аудару үшін төлем еспепшоттарының тізілімін ұсынады немесе қызмет алушыға дәлелді бас тартуды береді (10 (он) минут).;
4. "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясымен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
14. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы осы Регламентке 3-қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.

5) ответственный исполнитель услугодателя выдает результат оказания государственной услуги услугополучателю: исполнитель услугодателя предоставляет в территориальное подразделение казначейства реестр счетов к оплате для перечисления субсидий либо выдает мотивированный отказ услугополучателю (10 (десять) минут);
Результат процедуры (действия): предоставление платежных документов к оплате либо мотивированный отказ услугополучателю.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) в процессе оказания государственной услуги
12. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя.
13. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками), с указанием длительности каждой процедуры (действия):
1) сотрудник канцелярии услугодателя принимает заявку услугополучателя, осуществляет ее регистрацию и передает руководителю услугодателя (10 (десять) минут);
2) руководитель услугодателя рассматривает и направляет документы ответственному исполнителю, налагает соответствующую визу, передает ответственному исполнителю (10 (десять) минут);
3) исполнитель услугодателя проверяет документы на соответствие требованиям и условиям, подготавливает проект результата оказания государственной услуги и передает руководителю услугодателя (3 (три) рабочих дня);
государственной услуги;
4) руководитель услугодателя подписывает результат оказания государственной услуги: утверждает список услугополучателей на получение субсидий либо подписывает мотивированный отказ и передает его ответственному исполнителю услугодателя (10 (десять) минут);
5) ответственный исполнитель услугодателя выдает результат оказания государственной услуги услугополучателю: исполнитель услугодателя предоставляет в территориальное подразделение казначейства реестр счетов к оплате для перечисления субсидий либо выдает мотивированный отказ услугополучателю (10 (десять) минут);
4. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией "Правительство для граждан" и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги
14. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражено в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему Регламенту.

15. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) және www.egov.kz "электрондық үкiмет" веб-порталы арқылы көрсетілмейді.
"Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
1-қосымша
Уәкілетті органдардың атауы
Орналасқан жері
Жұмыс режимі
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Петропавл қаласы,
Парк көшесі, 57 В
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерінен басқа, дүйсенбі – жұма аралығында сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін,
түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін
"Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 2-қосымша
________________________________________________________облысының
(облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың
жергілікті атқарушы органының толық атауы)
_________________________________________________________________
(заңды тұлғаның толық атауы)
Өтінім
Жүргізілген ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудиті үшін ауыл шаруашылығы кооперативтері тексеру одақтарының шығындарын ________ теңге сомасына субсидиялау жүргізуді сұраймын.
Субсидиялау шарттарына сәйкестікті растайтын мәліметтер:
Деректер көзі*
Қажетті мәліметтер
Деректер
1
2
3
4
1.
Мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлік немесе анықтама
тіркеу нөмірі
тіркеу күні
атауы
орналасқан жері
мемлекеттік тіркеу күні
кім берді
2.
Тексеру одағының ағымдағы шотының бар-жоғы туралы екінші деңгейдегі банктiң немесе ұлттық почта операторының анықтамасы
бизнес сәйкестендіру нөмірі (БСН)
бенефициар коды (КБЕ)
банктің немесе почта операторының деректемелері:
банктің немесе почта операторының атауы:
банктік сәйкестендіру коды (БСК)
жеке сәйкестендіру коды (ЖСК)
бизнес сәйкестендіру нөмірі (БСН)
бенефициар коды (КБЕ)
3.
Ішкі аудит жүргізілген ауыл шаруашылығы кооперативін мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлік немесе анықтама**
тіркеу нөмірі
тіркеу күні
атауы
орналасқан жері
мемлекеттік тіркеу күні
кім берді
4.
Ішкі аудит қорытындысы
қорытынды берілген күн
Ескертпе:
* Өтінім берушіден аталған құжаттардың түпнұсқаларын және көшірмелерін талап етуге жол берілмейді;

15. Государственная услуга через некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация); и веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz не оказывается.
Приложение 1
к Регламенту государственной услуги "Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов"
Наименование уполномоченных органов
Местонахождение
Режим работы
Государственное коммунальное учреждение "Управление сельского хозяйства Северо-Казахстанской области"
город Петропавловск, улица Парковая, 57 В
с понедельника по пятницу с 9-00 до 18-30 часов с перерывом на обед с 13-00 до 14-30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги "Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов"
В____________________________________________________________
(полное наименование местного исполнительного области, города республиканского значения, столицы)
от ____________________________________________________________
(полное наименование юридического лица)
Заявка
Прошу произвести субсидирование затрат ревизионного союза сельскохозяйственных кооперативов за проведенный внутренний аудит сельскохозяйственных кооперативов на сумму _______ тенге.
Сведения, подтверждающие соответствие условиям субсидирования:
Источник данных*
Необходимые сведения
Данные
1
2
3
4
1.
Свидетельство или справка о государственной регистрации (перерегистрации)
регистрационный номер
дата регистрации
наименование
местонахождение
дата государственной регистрации
кем выдано
2.
Справка банка второго уровня или национального оператора почты о наличии текущего счета ревизионного союза
бизнес идентификационный номер (БИН)
код бенефициара (КБЕ)
реквизиты банка или оператора почты: наименование банка или оператора почты:
банковский идентификационный код (БИК)
индивидуальный идентификационный код (ИИК)
бизнес идентификационный номер (БИН)
код бенефициара (КБЕ)
3.
Свидетельство или справка о государственной регистрации (перерегистрации) сельскохозяйственного кооператива в отношении которого проведен внутренний аудит**
регистрационный номер
дата регистрации
наименование
местонахождение
дата государственной регистрации
кем выдано
4.
Заключение внутреннего аудита
дата выдачи заключения
Примечание:
* истребование оригиналов и копий указанных документов у заявителя не допускается;

** Жоғарыда баяндалған кестенің 3 және 4-жолдарындағы мәліметтер ішкі аудитіне арналған шығындарды субсидиялауға осы өтінім берілген әрбір ауыл шаруашылығы кооперативі үшін толтырылады.
Ұсынылған ақпараттың дұрыстығын растаймын және дұрыс емес мәліметтер ұсынғаным үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жауапкершілік туралы хабардармын.
Басшы ________ ___________________________________________________
(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын куәландыратын құжатта бар болса))
Бас бухгалтер (бар болса) ______ ___________________________________
(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын куәландыратын
құжатта бар болса))
Мөр орны (бар болса)
20__жылғы "___" ______________
Өтiнiм 20__жылғы "___" ____________ қарауға қабылданды.
_______________________________________________________________
(қолы) (өтiнiмді қабылдаған жауапты адамның тегі, аты, әкесінің
аты (жеке басын куәландыратын құжатта бар болса))
"Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
3-қосымша
"Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау" мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер:

** сведения, указанные в строках 3 и 4 вышеизложенной таблицы заполняются на каждый сельскохозяйственный кооператив, по субсидированию затрат на внутренний аудит, в отношении которого подается настоящая заявка.
Подтверждаю достоверность представленной информации, осведомлен об ответственности за представление недостоверных сведений в соответствии с законами Республики Казахстан.
Руководитель _____________ ___________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при наличии в документе, удостоверяющем личность)
Главный бухгалтер (при наличии) __________ __________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при наличии в документе, удостоверяющем личность))
Место печати (при наличии)
"___" ____________ 20__ года
Заявка принята к рассмотрению "___" ________ 20__ года
____________________________________________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при наличии в документе, удостоверяющем личность ответственного лица, принявшего заявку)
Приложение 3
к Регламенту государственной
услуги "Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов"
Условные обозначения: