"Солтүстік Қазақстан облысының кейбір елді мекендерін тарату туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2008 жылғы 5 маусымдағы № 160 бірлескен қаулысы мен Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 5 маусымдағы № 7/10 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 14 қарашадағы № 452 бірлескен қаулысы мен Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2017 жылғы 14 қарашадағы № 16/4 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 желтоқсанда № 4400 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңның 26-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ және Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихат ШЕШТІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысының кейбір елді мекендерін тарату туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2008 жылғы 5 маусымдағы № 160 бірлескен қаулысы мен Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 5 маусымдағы № 7/10 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1680, болып тіркелді 2008 жылғы 16 шілдеде "Солтүстік Қазақстан" және "Северный Казахстан" газеттерінде жарияланды) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бірлескен әкімдік қаулысы мен мәслихат шешіміне қосымша осы бірлескен әкімдік қаулысы мен мәслихат шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы бірлескен әкімдік қаулысы мен мәслихат шешімі алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облысының әкімі Қ. Ақсақалов
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихаттың ХVІ сессиясының
төрағасы А. Молдағұлов
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихаттың хатшысы В. Бубенко
Бірлескен Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы
14 қарашадағы № 452 қаулысы мен Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2017 жылғы 14 қарашадағы № 16/4 шешіміне қосымша
Бірлескен Солтүстік Қазақстан облысы әкімдіктің 2008 жылғы
5 маусымдағы № 160 қаулысына 2008 жылғы 5 маусымдағы № 7/10 Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облысының әкімшілік-аумақтық бірліктерін қысқарту тізімі
р/р
Ауданның
атауы
Ауылдық
округ атауы
Қысқартылған
елді
мекеннің атауы
Халық
саны
1
Ақжар
Совхозный
Бауырқамыс
0
2
Ақжар
Майский
Жаңатұрмыс
0
3
Ақжар
Майский
Найзатомар
0
4
Аққайың
Қиялы
Земледельческое
0
5
Жамбыл
Майбалық
Октябрь
0
6
Жамбыл
Қайранкөл
Целинное
0
7
Ғабит Мүсірепов атындағы
Гаршин
Теңдік (Рыбинка)
0
8
Қызылжар
Виноградов
Сергино
0
9
Мағжан Жұмабаев
Конюхов
Воскресеновка
0
10
Тайынша
Краснополяна
Волынское
0
11
Тайынша
Краснополяна
Ростовка
0
12
Тимирязев
Ленин
Куба
0
13
Уәлиханов
Көктерек
Тоспа
0

О внесении изменения в совместное постановление акимата Северо-Казахстанской области от 5 июня 2008 года № 160 и решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 5 июня 2008 года № 7/10 "Об упразднении некоторых населенных пунктов Северо-Казахстанской области"
Совместное постановление акимата Северо-Казахстанской области от 14 ноября 2017 года № 452 и решение маслихата Северо-Казахстанской области от 14 ноября 2017 года № 16/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 5 декабря 2017 года № 4400
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВИЛ и Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в совместное постановление акимата Северо-Казахстанской области от 5 июня 2008 года № 160 и решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 5 июня 2008 года № 7/10 "Об упразднении некоторых населенных пунктов Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1680, опубликовано 16 июля 2008 года в газетах "Солтүстiк Қазақстан" и "Северный Казахстан") следующее изменение:
приложение к указанному совместному постановлению акимата и решению маслихата изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата.
2. Настоящее совместное постановление акимата и решение маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Северо-Казахстанской области К. Аксакалов
Председатель ХVІ сессии
Северо-Казахстанского
областного маслихата А. Молдагулов
Секретарь
Северо-Казахстанского
областного маслихата В. Бубенко
Приложение к совместному
постановлению акимата
Северо-Казахстанской области
от 14 ноября 2017 года № 452
и Северо-Казахстанского
областного маслихата
от 14 ноября 2017 года № 16/4
Приложение к совместному
постановлению акимата
Северо-Казахстанской области
от 5 июня 2008 года № 160
и Северо-Казахстанского
областного маслихата
от 5 июня 2008 года № 7/10
Список упраздненных административно-территориальных единиц Северо-Казахстанской области
п/п
Наименование
района
Наименование
сельского
округа
Наименование
упраздненного
населенного
пункта
Численность
населения
1
Акжарский
Совхозный
Бауыркамыс
0
2
Акжарский
Майский
Жанатурмыс
0
3
Акжарский
Майский
Найзатомар
0
4
Аккайынский
Киялинский
Земледельческое
0
5
Жамбылский
Майбалыкский
Октябрь
0
6
Жамбылский
Кайранкольский
Целинное
0
7
Имени Габита Мусрепова
Гаршинский
Тендык (Рыбинка)
0
8
Кызылжарский
Виноградовский
Сергино
0
9
Магжана Жумабаева
Конюховский
Воскресеновка
0
10
Тайыншинский
Краснополянский
Волынское
0
11
Тайыншинский
Краснополянский
Ростовка
0
12
Тимирязевский
Ленинский
Куба
0
13
Уалихановский
Коктерекский
Тоспа
0