"Петропавл қаласының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Петропавл қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 9 қыркүйектегі № 1560 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 10 сәуірдегі № 666 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 сәуірде № 4155 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Петропавл қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Петропавл қаласының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Петропавл қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 09 қыркүйектегі № 1560 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 09 қазанда № 3402 тіркелген, 2015 жылғы 30 қазандағы "Қызылжар нұры" газетінде, 2015 жылғы 30 қазандағы "Проспект СК" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау осы саланы басқаратын қала әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оны алғашқы ресми жариялаған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі М. Тасмағанбетов

О признании утратившим силу постановления акимата города Петропавловска № 1560 от 09 сентября 2015 года "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства города Петропавловска"
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 10 апреля 2017 года № 666. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 24 апреля 2017 № 4155
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Петропавловска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Петропавловска № 1560 от 09 сентября 2015 года "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства города Петропавловска" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 09 октября 2015 года № 3402, опубликовано 30 октября 2015 года в газете "Қызылжар нұры", 30 октября 2015 года в газете "Проспект СК").
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города, курирующего данную сферу.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города М. Тасмаганбетов