Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының мектепке дейінгі мекемелеріндегі 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 19 мамырдағы № 134 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 маусымда № 4231 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 21 қыркүйектегі № 223 қаулысымен

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год в дошкольных организациях Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 19 мая 2017 года № 134. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 21 июня 2017 года № 4231. Утратило силу постановлением акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 21 сентября 2017 года № 223

Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 21.09.2017 № 223 қаулысымен (бірінші ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі).
"Білім туралы" Қазақстан Республикасы 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңы 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының мектепке дейінгі мекемелеріндегі 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 21.09.2017 № 223 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Аккайынского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год в дошкольных организациях Аккайынского района Северо-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы бірінші ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Д. Байтөлешов
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 19 мамырдағы
№ 134 қаулысымен бекітілген
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының мектепке дейінгі мекемелеріндегі 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымының әкімшілік-территориалдық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымының
тәрбиеленушілерінің саны
Бала-бақша
толық күнді шағын орталық
толық емес күнді шағын орталық
дербес толық күнді шағын орталық
дербес толық емес күнді шағын орталық
1
2
3
4
5
6
7
Аққайың ауданы

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Д. Байтулешов
Утвержден постановлением акимата Аккайынского района
Северо-Казахстанской области
от 19 мая 2017 года № 134
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год в дошкольных организациях Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
1
2
3
4
5
6
7
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Мини-центр с неполным днем пребывания при школе
Мини-центр с полным днем пребывания самостоятельный
Мини-центр с неполным днем пребывания самостоятельный
1
2
3
4
5
6
7
Аккайынский район