2018 жылғы каңтар – наурыз аралығында Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының аумағында Қазақстан Республикасының ер азаматтарын әскерге шақыруды және медициналық куәландыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімінің 2017 жылғы 29 қарашадағы № 10 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 7 желтоқсанда № 4411 болып тіркелді
"Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 16 ақпандағы Заңының 16 бабына, "Әскери міндеттілер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2017 жылғы 24 қаңтардағы № 28 бұйрығына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. 2018 жылғы қаңтар - наурыз аралығында "Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесінің (келісім бойынша) шақыру учаскесіне Қазақстан Республикасының тіркеу жылы он жеті жасқа толатын, ер азаматтарын әскерге шакыру және медициналық куәландыру ұйымдастырылсын және қамтамасыз етсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау осы саланы жетекшілік етуші Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3 . Осы шешiм ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Тұралинов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
қорғаныс министрлігінің
"Солтүстіқ Қазақстан облысы
Ақжар ауданының
қорғаныс істері жөніндегі бөлімі"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Р. Б. Байсалдин
2017 жылы 29 қараша

Об организации и обеспечении на территории Акжарского района Северо-Казахстанской области приписки и медицинского освидетельствования граждан мужского пола Республики Казахстан с января по март 2018 года
Решение акима Акжарского района Северо-Казахстанской области от 29 ноября 2017 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 7 декабря 2017 года № 4411
В соответствии со статьей 16 Закона Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года "О воинской службе и статусе военнослужащих", приказом Министра обороны Республики Казахстан от 24 января 2017 года № 28 "Об утверждении Правил воинского учета военнообязанных и призывников", аким Акжарского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить приписку и медицинское освидетельствование граждан Республики Казахстан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, к призывному участку республиканского государственного учреждения "Отдел по делам обороны Акжарского района Северо-Казахстанской области" Министерства обороны Республики Казахстан (по согласованию), с января по март 2018 года.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима Акжарского района Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района С. Туралинов
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник республиканского
государственного учреждения
"Отдел по делам обороны
Акжарского района
Северо-Казахстанской области"
Министерство обороны
Республики Казахстан
Байсалдин Р.Б. 29 ноября 2017 года