2017 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы бойынша мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысының Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 2017 жылғы 28 ақпандағы № 60 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 30 наурызда № 4124 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мусрепов атындағы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 25 қазандағы № 334 қаулысымен

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по району имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области на 2017 год
Постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 28 февраля 2017 года № 60. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 30 марта 2017 года № 4124. Утратило силу постановлением акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 25 октября 2017 года № 334

Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мусрепов атындағы ауданы әкімдігінің 25.10.2017 № 334 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу постановлением акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 25.10.2017 № 334 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликовании).
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. 2017 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы бойынша мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау осы саланы жетекшілік етуші Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы по району имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области на 2017 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области, курирующего данную сферу.

3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі В. Дудов
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 28 ақпандағы № 60 қаулысымен бекітілген
2017 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы бойынша мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын орталық тар
Мектеп жанындағы жарты күндік шағын орталық тар
Дербес толық күндік шағын орталықтар
Дербес жарты күндік шағын орталықтар
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района В. Дудов
Утвержден постановлением акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 28 февраля 2017 года № 60
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области на 2017 год
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Детский сад
Мини-центр с полным днем преб.
при школе
Мини-центр с неполным днем преб. при школе
Мини-центр с полным днем преб. самостоятельный
Мини-центр с неполным днем преб. самостоятельный
Район имени Габита Мусрепова

225
270
235
0
0
Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мектепке дейінгі мекемелер
1.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің "Астана" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
125
2.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің "Айгөлек" балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
100
3.
"Целинное орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
4.
"Дружба орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
5.
"Пески орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
50
6.
"Володарское орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
7.
"Приишим орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
8.
"Новоишим қазақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
95
9.
"Тоқсан би орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
20
10.
"Ставрополка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
20
11.
"Раисовка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
15
12.
"№ 1 Новоишим орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
13.
"Тоқты бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
15
14.
"Андреевка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
15
15.
"Бірлік орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
15
16.
"Привольное орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
17.
"Червонный орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
20
18.
"Рузаевка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
19.
"Чистопол орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
40
Кестенің жалғасы:
Ұйым атауы
Республикалық бюджет есебінен қаржыландырылатын, мектепке дейiнгi ұйымдарда қаржыландырудың жан басына шаққанда бiр айдағы мөлшерi (теңге)
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын орталық тар
Мектеп жанындағы жарты күндік шағын орталық тар
Дербес толық күндік шағын орталықтар
Дербес жарты күндік шағын орталықтар
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің "Астана" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
29987
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің "Айгөлек" балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
32210
"Целинное орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

225
270
235
0
0
Дошкольные организации, финансируемые из республиканского бюджета
1.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад" "Астана" акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
125
2.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад "Айгөлек" акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
100
3.
Коммунальное государственное учреждение "Целинная средняя школа"
25
4.
Коммунальное государственное учреждение "Дружбинская средняя школа"
25
5.
Коммунальное государственное учреждение "Пескинская средняя школа"
50
6.
Коммунальное государственное учреждение "Володарская средняя школа"
25
7.
Коммунальное государственное учреждение "Приишимская средняя школа"
25
8.
Коммунальное государственное учреждение "Новоишимская казахская средняя школа"
95
9.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа Токсан би"
20
10.
Коммунальное государственное учреждение "Ставропольская средняя школа"
20
11.
Коммунальное государственное учреждение "Раисовская средняя школа"
15
12.
Коммунальное государственное учреждение "Новоишимская средняя школа № 1"
25
13.
Коммунальное государственное учреждение "Тохтинская начальная школа"
15
14.
Коммунальное государственное учреждение "Андреевская средняя школа"
15
15.
Коммунальное государственное учреждение "Бирликская средняя школа"
15
16.
Коммунальное государственное учреждение "Привольная средняя школа"
25
17.
Коммунальное государственное учреждение "Червонная средняя школа"
25
20
18.
Коммунальное государственное учреждение "Рузаевская средняя школа"
25
19.
Коммунальное государственное учреждение "Чистопольская средняя школа"
40
Продолжение таблицы:
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге), финансируемых из республиканского бюджета
Наименование организации
Детский сад
Мини-центр с полным днем преб. при школе
Мини-центр с неполным днем преб. при школе
Мини-центр с полным днем преб. самостоятельный
Мини-центр с неполным днем преб.
самостоятельный
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад" "Астана" акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
29987
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад "Айгөлек" акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
32210
Коммунальное государственное учреждение "Целинная средняя школа"