ІІ аймақ Бескөл ауылының батыс бөлігінде орналасқан. Аймақ шекарасының солтүстік жағынан Степан Разин көшесінің соңынан 70 лет Октября көшесіне ауысады, шығыс жағынан – көшелері бойынша: 70 лет Октября, Рабочая, Комарова, содан кейін Ыбраев көшесі бойынан Спортивная көшесіне, оңтүстік жағынан - Спортивная көшесі соңынан Береговая көшесі бойынша және батыс жағынан - Береговая көшесі бойынша, содан кейін Ыбраев көшесі бойынан Новая көшесіне, Монтажников көшесіне ауысып, Степан Разин көшесінің аяқталуына дейін.
III-1
III-1 аймағы Бескөл ауылының оңтүстік-шығыс бөлігінде орналасқан. Солтүстік жағынан шекара аймағына Аудандық автожол көшесінен өтеді, шығыс жағынан –Қонаев көшесі бойынша, оңтүстік жағынан - "Астана-Петропавл Көкшетау қаласы арқылы" республикалық маңыздағы автомобиль жолының бойымен және батыс жағынан - "Жезқазған-Петропавл" республикалық маңыздағы автомобиль жолының бойымен.
III-2
III-2 аймағы Бескөл ауылының солтүстік-шығыс жағында орналасқан. Солтүстік жағынан шекара аймағы елді мекенінің кадастрлық квартал шекарасы бойынша және Т. Мұсабаев және Зеленая көшелері бойынша өтеді, шығыс жағынан – Энтузиаст, К.Сүтішев көшелері аяғынан бастап және елді мекеннің кадастрлық квартал шекарасы бойынша, оңтүстік жағынан - Әбілхайыр хан көшесі бойынша, Зеленая көшесі бойынша ауысады және Есенин көшесі бойынша өтеді, Пушкин көшесі бойынша бұрылады, және батыс жағынан – "Жезқазған - Петропавл" республикалық маңызды автомобиль жолы бойымен.
III-3
III-3 аймақ Бескөл ауылының оңтүстік бөлігінде орналасқан. Солтүстік жағынан шекара аймағы Институт көшесі бойынша өтеді, шығыс жағынан - "Жезқазған-Петропавл" республикалық маңыздағы автомобиль жолы бойымен, оңтүстік жағынан – егістік жолы бойынша, "аппаты" қоқыс арасымен және "Аби Жер" жаупкершілігі шектеулі серіктестігінің нефтебазасы және батыс жағынан - Спортивная көшесі бойынша.
IV-1
IV-1 аймағы Бескөл ауылының солтүстік-батыс бөлігінде орналасқан. Солтүстік жағынан шекара Джамбул көшесі бойынша өтеді, шығыс жағынан - Степан Разин көшесі бойынша, Монтажников көшесі бойынша Новая көшесіне ауысады, оңтүстік жағынан - Ыбраев көшесі бойынша және батыс жағынан - Береговая көшесі бойынша.
IV-2
IV-2 аймағы Бескөл ауылының оңтүстік-шығыс бөлігінде орналасқан. Солтүстік жағынан шекара аймағы Жұмабаев көшесі бойынша өтеді, шығыс жағынан - Б.Момышұлы көшесі бойынша, оңтүстік жағынан - Алтынсарин көшесі бойынша, Некрасов көшесіне ауысады және "Астана-Петропавл Көкшетау қаласы арқылы" республикалық автомобиль жолы бойымен өтеді және батыс жағынан - Қонаев көшесі бойынша.
V
V аймағы Бескөл ауылының шығыс бөлігінде орналасқан. Солтүстік жағынан шекара аймағы Пушкин және Есенин көшелері бойынша өтеді, Әбілхайыр көшесі бойынша ауысады, шығыс жағынан - елді мекенінің кадастрлық квартал шекарасы бойынша, оңтүстік жағынан – Аудандық автожол көшесі бойынша және батыс жағынан - "Жезқазған-Петропавл" республикалық маңыздағы автомобиль жолы бойымен.
VI-1
VI-1 аймағы Бескөл ауылының батыс бөлігінде орналасқан, елді мекеннің құрылыс салынған бөлігінен батысқа қарай.
VI-2
VI-1 аймағы Бескөл ауылының солтүстік-шығысы бөлігінде орналасқан, елді мекеннің құрылыс салынған бөлігінен солтүстікке қарай.
VI-3
VI-3 аймағы Бескөл ауылының оңтүстік-шығысы бөлігінде орналасқан, елді мекеннің құрылыс салынған бөлігінен шығысқа қарай.
Солтүстік Қазақстан облысы

Зона II расположена в западной части села Бесколь. С северной стороны граница зоны проходит с конца улицы Степана Разина на улицу 70 лет Октября, с восточной стороны – по улицам: 70 лет Октября, Рабочая, Комарова, затем по улице Ибраева на улицу Спортивная, с южной стороны – с конца улицы Спортивная по улице Береговая и с западной стороны - по улице Береговая, затем переходит по улице Ибраева на улицу Новая, улицу Монтажников, до окончания улицы Степана Разина.
III-1
Зона III-1 расположена в юго-восточной части села Бесколь. С северной стороны граница зоны проходит по улице Райавтодорога, с восточной стороны – по улице Кунаева, с южной стороны – вдоль автомобильной дороги республиканского значения "Астана-Петропавловск через город Кокшетау" и с западной стороны - вдоль автомобильной дороги республиканского значения "Жезказган-Петропавловск".
III-2
Зона III-2 расположена в северо-восточной части села Бесколь. С северной стороны граница зоны проходит по границе кадастрового квартала населенного пункта и по улицам Т.Мусабаева и Зеленая, с восточной стороны – с окончания улиц Энтузиастов, К.Сутюшева и по границе кадастрового квартала населенного пункта, с южной стороны – по улице Абулхаир хана, переходит по улице Зеленая и проходит по улице Есенина, поворачивает по улице Пушкина, и с западной стороны - вдоль автомобильной дороги республиканского значения "Жезказган-Петропавловск".
III-3
Зона III-3 расположена в южной части села Бесколь. С северной стороны граница зоны проходит по улице Институтская, с восточной стороны – вдоль автомобильной дороги республиканского значения "Жезказган-Петропавловск", с южной стороны – по полевой дороге, между "стихийной" свалкой и нефтебазой товарищества с ограниченной ответственностью "Аби-Жер" и с западной стороны – по улице Спортивная.
IV-1
Зона IV-1 расположена в северо-западной части села Бесколь. С северной стороны граница зоны проходит по улице Джамбула, с восточной стороны – по улице Степана Разина, переходит по улице Монтажников на улицу Новая, с южной стороны – по улице Ибраева и с западной стороны – по улице Береговая.
IV-2
Зона IV-2 расположена в юго-восточной части села Бесколь. С северной стороны граница зоны проходит по улице Жумабаева, с восточной стороны – по улице
Б. Момышулы, с южной стороны – по улице Алтынсарина, переходит на улицу Некрасова и проходит вдоль автомобильной дороги республиканского значения "Астана-Петропавловск через город Кокшетау" и с западной стороны – по улице Кунаева.
V
Зона V расположена в восточной части села Бесколь. С северной стороны граница зоны проходит по улицам Пушкина и Есенина, переходит по улице Абулхаир хана, с восточной стороны – по границе кадастрового квартала населенного пункта, с южной стороны – по улице Райавтодорога и с западной стороны - вдоль автомобильной дороги республиканского значения "Жезказган-Петропавловск".
VI-1
Зона VI-1 расположена в западной части села Бесколь, западнее застроенной части населенного пункта.
VI-2
Зона VI-2 расположена в северо-восточной части села Бесколь, севернее застроенной части населенного пункта.
VI-3
Зона VI-3 расположена в юго-восточной части села Бесколь, восточнее застроенной части населенного пункта.
Приложение 3