Қазақстан Республикасының ер азаматтарын 2018 жылғы қаңтардан бастап наурызға дейін Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының аумағында тіркеу және медициналық куәландыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімінің 2017 жылғы 6 желтоқсандағы № 19 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 желтоқсанда № 4441 болып тіркелді
"Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасы 2012 жылғы 16 ақпандағы Заңының 16-бабы 3-тармағына, "Әскери міндеттілер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2017 жылғы 24 қантардағы № 28 бұйрығына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Тіркеу жылында он жеті жасқа толатын Қазақстан Республикасының ер азаматтарын 2018 жылғы қаңтардан бастап наурызға дейін "Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бөлім" республикалық мемлекеттік мекемесінің (келісім бойынша) әскерге шақыру учаскесіне тіркеу және медициналық куәландыру ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Сағдиев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі
Солтүстік Қазақстан облысы
Тимирязев ауданының Қорғаныс істері
жөніндегі бөлім" республикалық мемлекеттік
мекемесінің бастығы
2017 жылғы "06" желтоқсан
В.В. Гриб

Об организации и обеспечении на территории Тимирязевского района Северо-Казахстанской области приписки и медицинского освидетельствования граждан Республики Казахстан мужского пола с января по март 2018 год
Решение акима Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 6 декабря 2017 года № 19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 21 декабря 2017 года № 4441
В соответствии c пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года "О воинской службе и статусе военнослужащих", приказом Министра обороны Республики Казахстан от 24 января 2017 года № 28 "Об утверждении Правил воинского учета военнообязанных и призывников", аким Тимирязевского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить приписку и медицинское освидетельствование граждан Республики Казахстан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, к призывному участку республиканского государственного учреждения "Отдел по делам обороны Тимирязевского района Северо-Казахстанской области Министерства обороны Республики Казахстан" (по согласованию) с января по март 2018 года.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Сагдиев
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник республиканского государственного учреждения
"Отдел по делам обороны Тимирязевского района
Северо-Казахстанской области
Министерства обороны Республики Казахстан"
"06" декабря 2017 года
Гриб В.В.