Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды анықтау және таңдаушылармен кездесу үшін үй-жайларды ұсыну туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 6 маусымдағы № 99 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 8 маусымда № 4221 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 21 шілдедегі № 152
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 21.07.2021 № 152 (ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 28 бабының 4, 6 тармақтарына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шал ақын аудандық сайлау комиссиясымен бірге Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына барлық кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру орны осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына барлық кандидаттарға таңдаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жай осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес ұсынылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімінің аппарат басшысы Қ.А.Сәрсенбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы
Б.Шәкенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Шал ақын аудандық
сайлау комиссиясының
төрағасы
А.Торсанов
2017 жылғы 6 маусым
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 6 маусымдағы № 99 қаулысына 1 қосымша
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына барлық кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру орны
т/т
Елді мекеннің атауы
Орналастыру орны
1.
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Сергеевка қаласы (Орталық бөлік)
"Орталық аудандық кітапхана" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорын ғимаратының орталық кіре берісіне іргелес алаңдағы ақпараттық қабырға
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 6 маусымдағы № 99 қаулысына 2 қосымша
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына барлық кандидаттардың таңдаушылармен кездесулер үшін үй-жай
т/т
Елді мекеннің атауы
Кездесу үшін үй-жай
1.
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Сергеевка қаласы
"Аудандық мәдениет үйі" қазыналық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының көрермендер залы,
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Сергеевка қаласы, Победа көшесі, 31.

Об определении места для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещения для встреч с выборщиками кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан
Постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 6 июня 2017 года № 99. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 8 июня 2017 года № 4221. Утратило силу постановлением акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 21 июля 2021 года № 152
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 21.07.2021 № 152 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат района Шал акына Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с районной избирательной комиссией района Шал акына место для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Предоставить на договорной основе помещение для встреч с выборщиками всем кандидатам в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Шал акына Северо-Казахстанской области Сарсенбаева К.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района
Б.Шакенов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель
избирательной комиссии
района Шал акына
Республики Казахстан
А.Турсанов
6 июня 2017 года
Приложение 1 к постановлению акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 6 июня 2017 года № 99
Место для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан
п/п
Наименование населенного пункта
Место для размещения
1
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, город Сергеевка
(Центральная часть)
Информационный стенд на площади, прилегающей к центральному входу здания коммунального государственного учреждения "Центральная районная библиотека"
Приложение 2 к постановлению акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 6 июня 2017 года № 99
Помещение для встреч с выборщиками всем кандидатам в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан
п/п
Наименование населенного пункта
Помещение для встреч
1
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, город Сергеевка
Зрительный зал казенного коммунального государственного предприятия "Районный дом культуры", Северо-Казахстанская область, район Шал акына, город Сергеевка, улица Победы, 31.